Domů » Články » Svátky – užitečná freeware aplikace pro SP a PPC

Svátky – užitečná freeware aplikace pro SP a PPC

Svatky pro SP a PPCJiž dříve se v našem diskuzním fóru objevila ke stažení aplikace Svátky od našeho čtenáře Fela, který dokonce k tomuto programu poskytuje zdarma zdrojové kódy. A právě díky tomu vám dnes přinášíme novou, aktualizovanou verzi, o kterou se postaral pospa.

A co vlastně tento program umí ? Dokáže zobrazit svátky na tři nadcházející dny, dále umí vyhledávat podle jména (nebo jeho části) a také podle datumu. Pospa v nové verzi Svátků opravil několik bugů z předchozí verze, dále upravil vyhledávání, takže nyní už nemusíte brát ohled na diakritiku, jelikož program dokáže vyhledávat i bez ní.

Novou verzi programu Svátky stahujte z naší Download sekce. Aplikace funguje jak na Smartphone telefonech (pro které byla primárně určena), tak i na PocketPC.

Pro další informace navštivte stránky autora programu. Máte-li dotazy, připomínky nebo návrhy k tomuto programu, můžete je napsat do našeho diskuzního fóra.

 

Screenshoty z programu:
1 2

3 4

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments