Domů » Články » Svátky – užitečná freeware aplikace pro SP a PPC

Svátky – užitečná freeware aplikace pro SP a PPC

Svatky pro SP a PPCJiž dříve se v našem diskuzním fóru objevila ke stažení aplikace Svátky od našeho čtenáře Fela, který dokonce k tomuto programu poskytuje zdarma zdrojové kódy. A právě díky tomu vám dnes přinášíme novou, aktualizovanou verzi, o kterou se postaral pospa.

A co vlastně tento program umí ? Dokáže zobrazit svátky na tři nadcházející dny, dále umí vyhledávat podle jména (nebo jeho části) a také podle datumu. Pospa v nové verzi Svátků opravil několik bugů z předchozí verze, dále upravil vyhledávání, takže nyní už nemusíte brát ohled na diakritiku, jelikož program dokáže vyhledávat i bez ní.

Novou verzi programu Svátky stahujte z naší Download sekce. Aplikace funguje jak na Smartphone telefonech (pro které byla primárně určena), tak i na PocketPC.

Pro další informace navštivte stránky autora programu. Máte-li dotazy, připomínky nebo návrhy k tomuto programu, můžete je napsat do našeho diskuzního fóra.

 

Screenshoty z programu:
1 2

3 4

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    staci treba primo v TotalCommanderu na SP/PPC najet (oznacit) ten spousteci exe soubor svatku, pak z menu vybrat Vytvorit Zastupce (create shorcut) a vysledny Lnk soubor pak jen staci presunout do slozky kde mate StartMenu (nevim, zda mate smartphone nebo PPC)…
    A podobne to jde i ve standardnim FileManageru, tam se oznaci exe soubor a vyberete z menu Copy, a potom ve slozce pro StartMenu zvolite Paste shorcut…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *