Domů » Bleskovky » Surface Phone od Microsoftu patrně dostane Snapdragon 830 a 8 GB RAM

Surface Phone od Microsoftu patrně dostane Snapdragon 830 a 8 GB RAM

Přednedávnem jsme vás informovali, že nové procesory Snapdragon od americké společnosti Qualcomm budou podporovat monstrózní 8GB paměťové čipy. Řeč byla konkrétně o Snapdragonu 823, nyní však na světlo světa vyplouvají informace o výkonnějším Snapdragonu 830, a to v souvislosti se smartphonem Surface Phone.

Únik informací, ať už úmyslně nebo omylem, má na svědomí Microsoft, který v dokumentaci operačního systému Windows 10 Mobile uvádí, že jeho systém je připravený na procesor Snapdragon 830 (MSM8998). Proto se začíná spekulovat, že nový telefon, který by měl nahradit dosavadní Lumie, Surface Phone, právě tento procesor dostane, a kterému dost možná mohou sekundovat 8GB LPDDR4 paměťové čipy.

Windows-10-Mobile-now-supports-the-Snapdragon-830-chipset.jpg

O chytrém telefonu od společnosti Microsoft  toho zatím moc nevíme, jisté ale je, že k odhalení dojde na veletrhu IFA, který se už tradičně uskuteční v německém Berlíně. Zaručí pěkné papírové hodnoty Microsoftu i úspěch?

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Subscribe
Upozornit na
guest
76 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments