Sledujte nás na YouTube

Sunnysoft uvedl Android aplikaci pro nákup na svém e-shopu

Společnost Sunnysoft, specializovaný prodejce chytrých telefonů a příslušenství, připravila pro své zákazníky aplikaci, která uživatelům smartphonů s Androidem umožní elegantní nákup na e-shopu Sunnysoft.cz  přímo z telefonu. Aplikace Sunnysoft eShop, která je nyní uvedena ve své beta verzi, již umí  identifikovat většinu typů chytrých telefonů či tabletů, v nichž je používána, a navrhnout pro ně na míru vhodné kompatibilní produkty a příslušenství.

-  

„Jako přední prodejce chytrých telefonů a tabletů nově nabízíme i aplikaci, která umožňuje snadný nákup v našem e-shopu právě pomocí smartphonu,“ říká Michael Horejsek, senior produktový manažer společnosti Sunnysoft s tím, že aplikace pro uživatele produktů Apple bude uvedena v dohledné době. „Určitě si od aplikací slibujeme nárůst prodejů a zejméná zvýšení spokojenosti zákazníků,“ dodává Horejsek. 

Aplikaci Sunnysoft eShop vytvořil ji Michal Tuláček a je dostupná zdarma na Android Marketu.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *