Domů » Články » Sunnysoft představil InterWrite v nové verzi 9.5

Sunnysoft představil InterWrite v nové verzi 9.5

-Společnost Sunnysoft uvádí na trh nové verze produktů z rodiny Sunnysoft InterWrite. Největším přínosem verze 9.5 oproti předchozí je tzv. fullscreenová klávesnice. Hlavní výhoda spočívá v jejím zobrazení přes celou plochu obrazovky. Umožňuje tedy využívat větší klávesy pro vkládání textu a poskytuje tak uživateli větší komfort při psaní, zároveň zvyšuje i přesnost a rychlost při zadávání znaků. Významně mimo jiné snižuje i pravděpodobnost překlepů, které jsou častým důsledkem psaní v režimu malé systémové klávesnice (SIP). Atraktivitu novinky zvyšuje i volitelnost barev a tvaru tlačítek na klávesnici nebo volba pro přiřazení tónu. Další zlepšení jsou např. možnost přesně definovat způsob vkládání speciálních znaků pomocí rychlých tahů po klávesnici nebo rozšířená možnost nastavení funkce snímání obrazovky (Screencapture).

K aplikacím InterWrite Small, Standard a Pro tedy přibyla čtvrtá varianta- Sunnysoft InterWrite Fullscreen. Přesný seznam všech mutací Sunnysoft InteWrite je dostupný v sekci Software včetně odkazů na podrobné popisky, praktické ukázky a linky do online obchodu pro zájemce o koupi.

animace

 

SOUTEŽ O 20 LICENCÍ SUNNYSOFT INTERWRITE FULLSCREEN 9.5
Prvních 20 čtenářů, kteří zodpoví správně následující otázku a zašlou odpověď na emailovou adresu fullscreen@sunnysoft.com nejpozději do 17.4.2007 obdrží aktivační klíč pro Sunnysoft InterWrite Fullscreen zdarma. (Soutěžící, kteří již vlastní některý produkt řady InterWrite a mají tedy zájem pouze o upgrade, prosím, uvěďte tuto skutečnost jako poznámku do emailu společně se stávajícími registračními údaji.)

Soutěžní otázka: Napiště nám kde se v této nové verzi Sunnysoft InterWrite 9.5 nachází tlačítko, které aktivuje fullscreenovou klávesnici.

Zdroj: Tisková zpráva

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Ano je, a podle stránek výrobce stojí upgrade z verze 9.1 (Standard a Pro) 251,- Kč…

  2. To je docela zvlastni pristup, zvlaste kdyz HTC uz vydala oficialni GPS Enable ROM pro Trinity.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).