Domů » Bleskovky » Studie O2: K čemu lidé nejčastěji používají svůj chytrý telefon?

Studie O2: K čemu lidé nejčastěji používají svůj chytrý telefon?

Telefony se už dávno nepoužívají jen k telefonování či posílání textových zpráv. Staly se našimi každodenními pomocníky, asistenty, hudebními přehrávači, nástroji pro pořizování fotek a videa a často si s nimi krátíme volný čas. Britský operátor O2 si nechal zpracovat studii, která měla za úkol zjistit, k čemu uživatelé své telefony nejčastěji používají a výsledky jsou opravdu překvapivé.

Nejvíce času během dne uživatelé tráví na Internetu. Na druhém místě jsou sociální sítě a třetí příčku obsazuje poslech hudby. Čtvrtou nejčastější činností je hraní her a až na pátém místě najdeme telefonování. V těsném závěsu za ním je vyřizování e-mailů a posílání textových zpráv. Poslední tři příčky patří sledování filmů, čtení elektronických knih a fotografování.

A jak svůj chytrý telefon využíváte ty? Také je u vás volání až druhořadé a častěji využíváte jiné funkce nebo telefon neodlepíte od ucha? Budeme rádi, když nám své poznatky napíšete do komentářů.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments