Domů » Bleskovky » Stimulujte svůj mozek s aplikací Psychowalkman pro WP

Stimulujte svůj mozek s aplikací Psychowalkman pro WP

Český vývojář Jiří Danihelka nabízí ve Windows Phone Marketplace zajímavou aplikaci Psychowalkman, která pomocí zvuků a světelných signálů dokáže pozitivně stimulovat mysl, navodit pocit vhodný pro relaxaci nebo zlepšit celkové soustředění. Program celkem nabízí 35 stimulačních programů, pomocí kterých můžete odstranit stres, relaxovat, meditovat, získat pozitivní energii, rychleji se učit nebo třeba zvýšit kreativitu. Aplikace je na Marketplace dostupná zcela zdarma a rozhodně ji doporučujeme vyzkoušet. Po otestování se o své dojmy můžete podělit v komentářích.

-

O využití psychowalkmanu se můžete více dočíst na české Wikipedii.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. Škoda, že nevlastním WP7, hnedka bych to vyzkoušel. Nemohl byste sem někdo napsat, jestli to opravdu funguje?

 2. Pokud bude úspěch portace na Android je jistě v plánu… a tipnu si že bude placená :-)

 3. Ten vývojář vyvijí i pro Android?

 4. Vojta (neregistrovaný)

  Zatím jsem to zkoušel jen chvíli ve škole ale musím říct že i těch pár minut bylo příjemných:)

 5. johny (neregistrovaný)

  A já už četl „stimulujte svuj podvozek“ :D Už sem nějakej fakt máklej :D

 6. Thab (neregistrovaný)

  Pokud se to dostane na Android, tak beru všemi deseti :)

 7. pietro77 (neregistrovaný)

  Zaujímalo by ma, ako to funguje. To si dáš telefón s displejom na čelo, aby to fungovalo aj pomocou svetelných efektov :)

 8. Cize pre Android to este neni? Ja po tomto tuzim cele roky. WinMobile uplna tma,tam som sa s tym rozlucil,Android som dufal a stale nic rozumne. Na PC pouzivam [odkaz] a z toho exportujem wav,naslednou konverziou ziskam mp3. Bohuzial samotna mp3 je 1MB/min,cize oproti malemu programiku dost zere miesto.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).