Domů » Články » Stickies v nové verzi

Stickies v nové verzi

StickiesKvalitní freeware utilita pro rychlé psaní poznámek ve vašem PocketPC se dočkala nové verze, která s sebou kromě několika nových funkcí přináší opravu bugů. V nové verzi můžete vaše poznámky ukládat, exportovat do JPG, na pozadí lze nastavit horizontální nebo vertikální linky, případně si můžete aktivovat mřížku. Poznámky je možné psát několika barvamy, nechybí ani změna tloušťky čáry.

Stickies 1.1 je velmi dobrý pomocník, který by ve vašem PocketPC rozhodně neměl chybět, a navíc je zcela zdarma, stahovat můžete z naší Download sekce. Pro spuštění je vyžadováno rozhraní .NET Compact Framework.

Již brzy se dočkáte také dlouho očekávaného programu pro určování polohy na základě BTS !

Nová verze

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).