Steve Wozniak je spokojeným uživatelem Lumie 900

Spoluzakladatel Applu Steve Wozniak je velkým fanouškem moderních technologií a chytrých zařízení. V polovině dubna prostřednictvím svého Twitteru informoval o tom, že se jde podívat do jednoho z obchodů operátora AT&T, aby si zde vyzkoušel Lumii 900 a vypadá to, že telefon se mu zalíbil natolik, že si jej rozhodl pořídit.

V rozhovoru pro server TheNextWeb.com Steve prozradil, že je z telefonu opravdu unešený a vyhovuje mu více než Android či iPhone. „Jsme doslova šokován. Všechno je na Windows Phone hezčí než u jiných platforem. Prostředí je intuitivní a vše do sebe zapadá,“ komentoval své dojmy nadšený Steve. Na původní tweet dokonce reagoval i CEO Nokie Stephen Elop, který Wozze přivítal v „rodině Nokia“.

V České republice je příchod Lumie 900 netrpělivě očekáván, ale zatím to bohužel vypadá, že telefon nabere několikatýdenní zpoždění (podrobnosti zde).

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku