Domů » Bleskovky » Starší hodinky od Samsungu dostávají funkce z nejnovějších Watch Active

Starší hodinky od Samsungu dostávají funkce z nejnovějších Watch Active

Watch Active jsou posledním počinem Samsungu na poli chytrých hodinek, a z tohoto důvodu obsahují některé nové funkce, které jejich předchůdci postrádají. Některé funkce se ale nyní mohou doučit s čerstvě vypuštěnou aktualizací systému Tizen OS.

watch

One UI pro starší modely hodinek

Update vyšel pro hodinky Galaxy Watch, Gear S3 a Gear Sport. Tyto modely se dočkaly nového prostředí One UI s vylepšenou grafikou a lepším přístupem k některým funkcím. Do hodinek lze nově stahovat nové ciferníky nebo používat nový panel pro rychlé nastavení. Hodinky lze nově probudit poklepáním na displej.

oneui

Nejvíce novinek přistálo do aplikace Samsung Health, která nově zobrazuje denní aktivitu uživatele (chůze, cvičení, atd.). Do seznamu cvičení přibylo venkovní plavání, start sledování cvičení má být rychlejší a synchronizace mezi hodinkami a smartphonem stabilnější. Novou funkcí je také upozornění na vysokou hodnotu srdečního tepu.

Samsung One UI hodinky
Starší hodinky od Samsungu dostávají funkce z nejnovějších Watch Active

Spací mód jde nově vypnout nebo zapnout, informace o spánku jsou nově doplněny o statistiky uživatelů ze stejné věkové kategorie. Hodinky také s aktualizací dostaly optimalizaci výdrže na jedno nabití, lze například nastavovat, které aplikace mohou běžet na pozadí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. U mě na Galaxy watch nic :(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).