Domů » Bleskovky » Star Jumper: Nová česká hopsačka pro Windows Phone (tip na hru)

Star Jumper: Nová česká hopsačka pro Windows Phone (tip na hru)

Tento týden byla uvedena pro platformu Windows Phone nová originální hra Star Jumper od čtveřice českých autorů. V únoru letošního roku se dali dohromady Tomáš a Josef Slavíček (hry HexaLines a Glow Arkanoid), Lukáš Krisl (StarGazer) a Štěpán Šanda (Šibenice). Společně vytvořili zajímavou rychlou a zábavnou hru.

Star Jumper je nekonečná skákačka, kde běháte a poskakujete s astronautem po kulatých barevných planetkách. Cílem je sesbírat co nejvíce červených krystalů, musíte si také pohlídat ukazatel kyslíku sbíráním bublin vzduchu. Po plošinkách můžete vyskákat až k okraji atmosféry a dokonce přeskočit na jinou planetu! Musíte si ale dát pozor s přesným načasováním, jinak uletíte do vzduchoprázdna.

Hra nabízí velmi jednoduché ovládání, krátké podržení prstu na displeji znamená krátký skok, dlouhé podržení delší skok. Ve velké rychlosti lze také manévrovat pomocí akcelerometru, tedy naklápěním telefonu do stran. Svoje nejvyšší skóre si můžete porovnat v online tabulce rekordů. Ve hře se nachází i drobné výzvy (například „navštivte 20 planet“), na začátku se ukazuje krátký návod, hra obsahuje i pěkné zvuky a hudbu.

Hru si můžete koupit za symbolickou cenu 21 Kč, případně je k dispozici na odzkoušení i trial verze zdarma (v trial verzi je omezen každý běh astronauta jen na 60 sekund).

-

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. To je úžasné, co na tom WP dnes dokážou. Víc a houšť, ať se to konečně odrazí ode dna. Už by bylo na čase a s tímhle ty bariéry určitě prorazí.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).