Domů » Bleskovky » Stáhněte si launcher a fotoaplikaci z nových Pixelů na (téměř) každý telefon

Stáhněte si launcher a fotoaplikaci z nových Pixelů na (téměř) každý telefon

V minulém týdnu Google představil druhou generaci smartphonů Pixel, které pohání čistý Android, avšak s několika specialitami ušitými těmto telefonům na míru. Pokud jejich majitelům závidíte například launcher nebo fotoaplikaci, máte možnost si je vyzkoušet i na svém telefonu. Porty aplikací v podobě APK připravili redaktoři serveru AndroidPolice.

Pixel Launcher (stáhnout APK)

Domovská obrazovka nových Pixelů je podobná té z loňských modelů, avšak dostala několik viditelných novinek, zejména vyhledávací řádek Google ve spodní části displeje a nový widget zobrazující datum a počasí nahoře.

Přístup k seznamu všech aplikací zůstává tažením zespoda, v nastavení launcheru si můžete zvolit tvar ikon, umožnit domovské obrazovce navrhovat aplikace či fungovat v režimu na šířku.

Google Camera (APK pro Nexusy, APK pro Pixely, APK Pro ostatní telefony se Snapdragonem 820, 821 a 835)

Výchozí fotoaplikaci z nových Pixelů si bohužel mohou stáhnout pouze majitelé smartphonů Google Pixel nebo Nexus. Aplikace nabízí jednoduché rozhraní a několik zajímavých funkcí, např. HDR+ a široké možnosti manuálního režimu včetně zámku AF/AE.

Bohužel některé funkce, jako např. pohyblivé fotografie, fungují pouze na smartphonech Pixel (první i druhé generace).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments