Sledujte nás na YouTube

Stáhněte si beta verzi kecálka Palringo z Marketplace

V Marketplace se objevila dlouho očekávaná beta verze IM kecálka Palringo pro telefony s operačním systémem Windows Phone 7.5. Při první spuštění aplikace je potřeba vytvořit si nový uživatelský účet, na který následně můžete napojit komunikační protokoly AIM, Facebook chat, Gadu-Gadu, Google Talk, ICQ, iChat, Jabber, MSN a Yahoo. Uživatelům můžete posílat nejen textové zprávy, ale i hlasové vzkazy nebo fotografie. Nechybí ani možnost zasílání zpráv skupinám uživatelů. Po prvních hodinách testování mám z Palringa velice dobrý pocit; klient je stabilní a na nové zprávy umí upozorňovat přes notifikace. Nechybí ani zobrazování informací o počtu nepřečtených zpráv v Live Tile panelu.

-

Aktuální beta verzi 0.5 můžete zdarma stahovat v Marketplace. Myslím si, že Palringo je velmi slušnou konkurencí pro zavedeného kecálka IM+ a v některých ohledech ho dokonce překonává.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

8 komentářů

 1. mimonaut (neregistrovaný)

  hned jsem chtěl vyzkoušet.. a pak mi došlo, že vlastně nemám na čem.. ICQ je mrtvé, MSN a FB jsou v systému, skype to neumí a nic jiného mí známí nepoužívaj :-)

 2. Sandak (neregistrovaný)

  No já to vyzkoušel. Gtalk jsem nerozchodil, když zadám FB účet tak mi to klekne a jediné co šlo bylo ICQ, které nepotřebuji.

 3. Gater (neregistrovaný)

  Horší než IM plus…

 4. htcjirka (neregistrovaný)

  Souhlas,IM+ je rozhodně lepší..

 5. Gater (neregistrovaný)

  Popravdě je to docela děs, nefunguje to, pořád to píše, že se to odpojilo. Myslím, že je to i špatně navržené, taková splácanina inspirovaná verzí na Android. Mně se to zatím teda vůbec nelíbí, nevím jak vy.

  • Paulos (neregistrovaný)

   Mně to fungovalo, ale vzhled je tedy opravdu příšerný a pár bugů by se našlo. Ještě to asi developerovi napíšu, ať se nad tím zamyslí, a zkusím předložit nějaký svůj návrh vzhledu.

 6. milennium (neregistrovaný)

  Přesně tak. Vzhled hrůza, nutnost registrace, a stále se to odpojuje. Prostě hrůza hrůz…

  Ono vůbec, sehnat kvalitní Gtalk pro WP je unikum…

 7. Paulos (neregistrovaný)

  Tak jsem se ptal a vzhled ještě vůbec není konečný, u téhle první beta verze šlo prakticky jen o testování funkčnosti, která je z mého pohledu docela dobrá. Nic není ztraceno, je to přece jen beta :)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *