Sledujte nás na YouTube

Square Enix oznámil na E3 plnohodnotný port Final Fantasy VII na iOS

Na právě probíhajícím herním veletrhu E3 oznámilo studio Square Enix, že připravuje port legendárního sedmého dílu RPG série Final Fantasy. Hra původně vyšla v roce 1997 a pro slavnou značku to znamenalo přechod na 3D grafiku. Těšit se můžete na volný pohyb po městě, různé questy a také tradiční tahové souboje, což dohromady dá nějakých 50 hodin gameplaye.

 

Role Clouda Strifea se ujmete prozatím pouze na zařízeních s iOS, přičemž na téma Android se vývojáři zatím nevyjádřili. Není vyloučeno, že se dočkají i majitelé přístrojů se systémem od Googlu, v tuto chvíli si tím ale nemůžeme být jistí. Budou-li se vývojáři držet dosavadní cenové politiky, pak očekávejte částku okolo 350 Kč. Legendární titul si můžete připomenout také dobovým trailerem níže.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *