Domů » Bleskovky » Square Enix oznámil na E3 plnohodnotný port Final Fantasy VII na iOS

Square Enix oznámil na E3 plnohodnotný port Final Fantasy VII na iOS

Na právě probíhajícím herním veletrhu E3 oznámilo studio Square Enix, že připravuje port legendárního sedmého dílu RPG série Final Fantasy. Hra původně vyšla v roce 1997 a pro slavnou značku to znamenalo přechod na 3D grafiku. Těšit se můžete na volný pohyb po městě, různé questy a také tradiční tahové souboje, což dohromady dá nějakých 50 hodin gameplaye.

 

Role Clouda Strifea se ujmete prozatím pouze na zařízeních s iOS, přičemž na téma Android se vývojáři zatím nevyjádřili. Není vyloučeno, že se dočkají i majitelé přístrojů se systémem od Googlu, v tuto chvíli si tím ale nemůžeme být jistí. Budou-li se vývojáři držet dosavadní cenové politiky, pak očekávejte částku okolo 350 Kč. Legendární titul si můžete připomenout také dobovým trailerem níže.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).