Domů » Bleskovky » Spotify potěší majitele Apple Watch. Hudbu nově stáhnete přímo do hodinek

Spotify potěší majitele Apple Watch. Hudbu nově stáhnete přímo do hodinek

Hudební streamovací služba Spotify si připravila pro majitele Apple Watch příjemnou novinku. Majitelé jablečných hodinek se nově nemusejí spoléhat na spárovaný iPhone nebo internetové připojení, ale mohou si svoji oblíbenou hudbu stáhnout přímo do hodinek.

Apple Watch

Spotify si na Apple Watch vystačí bez internetu

Aplikace Spotify přišla na hodinky Apple Watch v roce 2018. Nejprve fungovala jako vzdálený ovladač aplikace pro iPhone, loni v listopadu se pak stala částečně autonomní – hudbu bylo možné streamovat přímo z hodinek, a to buď přes Wi-Fi nebo LTE. Po nejnovější aktualizaci lze hudbu (skladby, podcasty, celá alba, playlisty) stahovat přímo do Apple Watch pro offline poslech, což se může hodit například při venkovních sportovních aktivitách, na které si s sebou nechcete brát mobil.

K tomu, abyste mohli do svých hodinek stahovat hudbu pro offline poslech, potřebujete vlastnit Apple Watch Series 3 a novější, operační systém minimálně watchOS 6.0 a hlavně předplatné Spotify Premium. Stejnou funkci Spotify v tomto týdnu připravilo i pro hodinky na platformě Wear OS.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Ted uz jen povolit to nekonecne ocekavane LTE a nebude ten mobil opravdu potreba nosit..

    • Toho se bojím, že se s těmi našimi třemi vemeny, nedočkáme ještě roky.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).