Domů » Bleskovky » Spolupráce IKEI a Sonosu získává první obrysy. A nevypadají vůbec špatně

Spolupráce IKEI a Sonosu získává první obrysy. A nevypadají vůbec špatně

Švédský nábytkový gigant IKEA před nedávnem oznámil spolupráci s výrobcem bezdrátových audiosestav Sonos, což nejednoho audiofila namlsalo na možné kvalitní reproduktory za dostupnou cenu. Ze spolupráce měl vzniknout chytrý reproduktor, nicméně toho jsme se prozatím nedočkali. To ovšem neznamená, že se nedočkáme vůbec žádného reproduktoru.

Ikea Sonos

Před oficiálním oznámením IKEA vypustila do světa fotografie repráčku, který odhalí až příští měsíc. Z fotografií je patrné, že repráček jde použít jak na šířku, tak na výšku. Vnější materiál bude pravděpodobně látkový, což je u reproduktorů velmi populární.

sonos ikea

Kromě toho bude možné jej využít také jako poličku, pakliže reproduktor přiděláte na stěnu. Repráček půjde do prodeje v průběhu srpna za předpokládanou cenu 100 – 120 dolarů (cca 2 300 – 2 800 korun)

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. „A nevypadají vůbec špatně“

    „Z fotografií je patrné, že repráček jde použít jak na šířku, tak na výšku. Vnější materiál bude pravděpodobně látkový, což je u reproduktorů velmi populární.“

    Děkujeme za účast, vrchol žurnalistiky.

  2. Já osobně teču z výrazu „přidělat“ a skloňování IKEA :-) Bolí z toho oči úplně stejně, jako když si Nor zajede pro rohlíky do Osla.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).