Společnost PDAmill ohlásila novou hru Arvale: Short Tales

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Arvale: Short TalesSérie RPG Arvale od společnosti PDAmill má na PocketPC už celkem bohatou historii. Jejich první díl nesl podtitul Journey of Illusion, později přišlo pokračování Arvale 2: Ocean of Time. Obě hry se nesly ve víru skvělé hratelnosti, poutavého příběhu a kvalitního zpracování.

Třetí pokračování Arvale nese podtitul Short Tales (Krátké Příběhy) a rozhodně bude na co se těšit. Na začátku hry si bude možné vybrat jeden ze čtyř charakterů, za který budete hrát. A každý hrdina bude mít dokonce svůj vlastní příběh, čímž se tedy rapidně prodlouží celkový herní čas. Ve světě Arvale na vás bude čekat spousta postav, se kterými si budete moci promluvit a nutno dodat, že budou reagovat zcela odlišně v závislosti na tom, za jakého hrdinu budete hrát.

Každý charakter bude mít navíc speciální schopnosti a levely, můžete se tedy snadno stát mágem nebo třeba druidem, to už bude záležet jen na vás. Ve světě Arvale se také bude střídat den s nocí, což bude opět ovlivňovat vaše úkoly. Datum vydání hry zatím nebylo zveřejněno. Rozhodně se ale bude na co těšit a třetí Arvale všechny příznivce RPG zaručeně nezklame.

První screenshoty ze hry:
2 1

Zdroj: PocketGamer

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku