Domů » Články » Společnost Ambiance Technology Mobile představila nová WM zařízení

Společnost Ambiance Technology Mobile představila nová WM zařízení

AT MobileNeznámá holandská společnost ATMobile představila několik Windows Mobile zařízení, které vynikají velice pěkným designem, o hardwarových parametrech se toho ale zatím mnoho neví, trochu komicky navíc působí tento render, na kterém se jako obsah displeje zobrazuje prostředí OS Symbian Yell.

Jisté ale je, že ani jedno ze zařízení nebude podporovat sítě třetí generace (UMTS/HSDPA). Představeno bylo celkem pět zařízení; dva smartphony – AT-Cobra a AT-Bear a trojice PocketPC – AT-Falcon, AT-Eagle a Pelican. Jakmile budeme o těchto zařízeních vědět více, dozvíte se o tom.

Smartphone telefony AT Cobra a Bear
AT Cobra AT Bear

PocketPC AT Falcon, Eagle a Pelican
AT Falcon AT Eagle AT Pelican

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Pelican imho nebude PPC, ale SP… Ale trebas se mylim

  2. Pelican bude PocketPC s displejem natocenym do Landscape (320x240px)… bude to podobne zarizeni jako treba PPC UBiQUiO 501 ( [odkaz] )

  3. Symbian v tamtom teda nevidim

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).