Špičkové mobily Xiaomi 11T a 11T Pro přichází: čím vás opravdu ohromí?

xiaomi 11T

Populární čínský výrobce nadupané elektroniky Xiaomi uvádí na český trh dvě skvělé novinky. Nejnovější mobily Xiaomi 11T a 11T Pro rozhodně nejsou žádná ořezávátka. Přečtěte si, v čem jsou tyto telefony unikátní, kdy začíná jejich předprodej a kde je pořídíte za skvělou cenu, navíc s hodnotným dárkem.

Dva nové, parádně vybavené telefony Xiaomi 11T a 11T Pro vám dovolí nejen profesionálně fotit, natáčet i sledovat videa v nejvyšší kvalitě; spoustu zábavy si s nimi užijete i díky vysokokapacitní baterii. Jejich předprodej na českém trhu začíná již 5. října. Oba telefony seženete s hodnotným dárkem navíc v e-shopu Smarty, který rozumí chytrým věcem. Podívejte se, čím vás tyto mobilní novinky nadchnou.

Xiaomi 11T a 11T Pro: Špička na trhu s mobily pro náročné

Xiaomi 11T a 11T Pro přichází na český trh současně. Mezi sebou se na první pohled příliš neliší; i proto jim novináři říkají mobilní dvojčata. Telefony se chlubí bezkonkurenčním 108Mpx fotoaparátem profesionální kvality s ultra širokoúhlým a telemakro objektivem. Díky této výbavě se perfektně hodí například k zaznamenání kvalitních vzpomínek z vašich cest. 6,67″ plochý AMOLED displej s vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz kryje ochranné sklo Gorilla Glass a obsahuje funkci TrueColor, určenou pro ještě věrnější přehrávání filmů a videí.

Dvoučlánková baterie dosahuje závratné kapacity 5000 mAh. Skvělou zprávou je, že výrobce zapracoval i na rychlosti nabíjení. Xiaomi 11T Pro disponuje funkcí 120W HyperCharge, zaručující nejrychlejší nabíjení v oboru. Na 100 % kapacity telefon nabijete za pouhých 17 minut, z 0 na 72 % jen za 10 minut; to vše bez přehřívání telefonu. Jeho bratříček Xiaomi 11T se díky 67W kabelovému nabíjení na 100 % dostane za slušných 36 minut.

Zásadnější rozdíl mezi oběma modely leží uvnitř. Xiaomi 11T Pro je osazen výkonnějším procesorem Qualcomm Snapdragon 888, vyrobeným nejmodernější 5nm technologií a navrženým jako osmijádro. Díky použité technologii procesor efektivně šetří energií. Xiaomi 11T naproti tomu dostal do vínku 3GHz procesor MediaTek Dimensity 1200. Oba modely disponují podporou Dual SIM včetně 5G konektivity a jsou doplněny také čtečkou otisků prstů pro zajištění maximální bezpečnosti.

A co cena?

Kolik vás budou tyhle super telefony stát? Xiaomi 11T i 11T Pro seženete na českém trhu od 5. října, kdy začíná jejich oficiální předprodej. Na e-shopu Smarty je pořídíte již od skvělých 12 990 Kč. Získáte k nim praktický dárek navíc: robotický domácí vysavač Xiaomi v hodnotě přes 4000 Kč, který vám pomůže s úklidem.

xiaomi 11T preorder

Xiaomi 11T a 11T Pro jsou bez nadsázky špičkové mobilní novinky. Získají si vás nejen vynikajícím fotoaparátem, unikátním displejem s technologií TrueColor, schopným věrně zobrazit přes miliardu barev, bleskovým nabíjením i skvělou cenou. Vybírat můžete ze tří stylových barevných odstínů: elegantní šedé, měsíční bílé a nebesky modré. Oba telefony pořídíte již od 5. října na e-shopu Smarty s praktickým dárkem v podobě robotického vysavače.

Autor článku
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]

Kapitoly článku