Domů » Bleskovky » Spekulace: Finální verze Windows Phone 8 bude představena v září

Spekulace: Finální verze Windows Phone 8 bude představena v září

Uznávaná novinářka Mary Jo Foley ze serveru ZDNet získala od důvěryhodného zdroje informaci ohledně dostupnosti finální verze operačního systému Windows Phone 8. Podle jejího vyjádření by RTM verze „Apolla“ měla být k dispozici v průběhu měsíce září s tím, že první zařízení s mobilními Windows 8 se do prodeje dostanou v průběhu listopadu. Microsoft i výrobci zřejmě budou chtít stihnout předvánoční prodejní sezónu.

 

Doufejme tedy, že příchod Windows Phone 8 nic nezdrží a tyto termíny se skutečně potvrdí. V současné době ještě není dostupné ani SDK, ale očekává se, že by se mělo objevit velice brzy. Dále se spekuluje o tom, že by Nokia své první Apollo telefony s HD displejem, dual-core procesorem a NFC mohla představit už na začátku září během akce Nokia World, která se bude konat v Helsinkách.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments