Domů » Bleskovky » Spekulace: Finální verze Windows Phone 8 bude představena v září

Spekulace: Finální verze Windows Phone 8 bude představena v září

Uznávaná novinářka Mary Jo Foley ze serveru ZDNet získala od důvěryhodného zdroje informaci ohledně dostupnosti finální verze operačního systému Windows Phone 8. Podle jejího vyjádření by RTM verze „Apolla“ měla být k dispozici v průběhu měsíce září s tím, že první zařízení s mobilními Windows 8 se do prodeje dostanou v průběhu listopadu. Microsoft i výrobci zřejmě budou chtít stihnout předvánoční prodejní sezónu.

 

Doufejme tedy, že příchod Windows Phone 8 nic nezdrží a tyto termíny se skutečně potvrdí. V současné době ještě není dostupné ani SDK, ale očekává se, že by se mělo objevit velice brzy. Dále se spekuluje o tom, že by Nokia své první Apollo telefony s HD displejem, dual-core procesorem a NFC mohla představit už na začátku září během akce Nokia World, která se bude konat v Helsinkách.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

 1. KrustyCZ (neregistrovaný)

  Tak já jen netrpělivě čekám, kdy se na XDA objeví první neoficiální ROMky s WP 7.8 a modlím se ať tam ukuchtí i ROMky s WP 8 pro první a druhou generaci telefonů :)

 2. Takže v septembri WP 8 a som zvedavý, kedy príde WP 7.8

  Ci skôr alebo až po uvoľnení WP 8…

 3. R1S0 (neregistrovaný)

  Dufam,ze to bude cim skor,pretoze kvoli WP8 cakam s kupou noveho fonu….

 4. Deaktivovaný účet (01.2013)

  Ví se, zda se s WP8 změní politika Microsoftu ohledně webového prohlížeče, tj. zda půjde nainstalovat i něco jiného než browsery se stejným jádrem?

  • Je pravděpodobné, že jestli se nezmění, tak minimálně v EU bude změněna právě EU :D

 5. jarda (neregistrovaný)

  neví někdo, jestli bude mít WP 7.8 plně hodnotný Bluetooth??

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).