Domů » Bleskovky » Spekulace: 5,5″ LG Optimus G2 bude představen už na veletrhu CES

Spekulace: 5,5″ LG Optimus G2 bude představen už na veletrhu CES

Výkonný a povedený smartphone LG Optimus G (preview) se na našem trhu zatím ještě oficiálně neprodává a už bychom se měli dočkat jeho nástupce. Starší spekulace naznačovaly, že by korejský výrobce mohl svou novou vlajkovou loď představit na konci února na veletrhu MWC v Barceloně. Dnes však server DigiTimes přišel s informací, že Optimus G2 bude představen už za několik málo dnů na veletrhu CES v Las Vegas.

 

LG Optimus G2 má nabídnout 5,5″ displej s fullHD rozlišením, operační systém Android 4.1 „Jelly Bean“ a 2 GB RAM. O dostatečný výkon se postará čip Snapdragon S4 Prime (MSM8974), který by měl pracovat na frekvenci 2GHz (podle pdadb.net je tento procesor schopný pracovat až na frekvenci 2,5 GHz). Zdá se, že letošní CES bude ve znamení super výkonných telefonů s fullHD displeji a rozhodně se tedy máme na co těšit.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. dan (neregistrovaný)

  Vůbec se není a co těšit pane redaktore!!!! Už pomalu se vytrácí vyrobit kvalitně vyrobený mobil s úhlopříčkou 4,3 až maximálně 4,5 palce. V této kategorii se výrobci snaží to ošidit vrzajícím plastem do podoby dětského vzhledu. Pochybuji, že všichni se těší na to nosit v kapse 5,5 palcový telefon včetně Vás.

  • I Sony je se zpracováním na štíru? Ti se zatím snaží dělat i rozumné uhlopříčky neošizené HW parametry.

   Pak tu máme ještě Apple. Ale to bude asi tak vše:-(

  • I Sony bohuzel vrze :-(

 2. Honza (neregistrovaný)

  Bomba, lg bude prezentocvat G2 a my v ČR jsme se nedočkaly ještě ani prvního modelu.

 3. Franta (neregistrovaný)

  taky si myslím že se není na co těšit vemte si jen to že počítače se dělaly před pěti rokama s 1,2 GHz procesorem a dnes 5 let po té sou 3GHz isazovány jen výjimečně, a to je pět let

  co třeba to zkusit optimalizovat, nebo lepší baterka asijští soudruzi !

  • Franta (neregistrovaný)

   a telefon skočil do dvou ghz během dvou let, tak co pak budete dělat 10 GHz telefony a k tomu jako příslušenství by měla být zadarmo pojízdná solární elektrárna kdo to má furt nabíjet

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).