TOPlist

Spb Phone Suite: Telefonování dostane nový rozměr

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-Společnost Spb Software House na nás v posledních týdnech doslova útočí s novými aplikacemi. Po včerejším updatu RSS čtečky Spb Insight 1.5 přichází na trh se zbrusu novou aplikací Phone Suite. Operační systém Windows Mobile Phone edition standardně nepodporuje profily a chybějí mu pokročilé funkce pro práci s hovory; programátoři z Spb Software to moc dobře vědí, a proto se rozhodli nabídnout vlastní řešení.

S aplikací Phone Suite získáte nový plugin na obrazovku Dnes, se kterým můžete pohodlně ovládat základní funkce telefonu a získáte i několik nových funkcí. Předně jsou to vyzváněcí profily, které provází široké možnosti nastavení. Dále nechybí upozorňování na zmeškané SMS, hovory nebo e-maily, filtrování hovorů, automatické odmítnutí hovoru a další užitečné funkce. Phone Suite je lokalizovaný do češtiny, proto s jeho obsluhou nebudou mít problémy ani méně pokročilí uživatelé.

Zkušební verzi si můžete stáhnout z naší Download sekce, plná verze stojí 20 USD a najdete ji na webu výrobce.

- -

Hlavní funkce Phone Suite
Profily (možnost změny vyzváněcích profilů)
Upozornění na zmeškané hovory
Upozornění na nepřečtené SMS zprávy
Filtrování hovorů
Odmítnutí hovoru a automatická odpověď SMS zprávou
Rychlé vytáčení s fotografií
Fotografie v logu hovoru
Bezdrátový manažer
Automatický profil
Bezdrátové nastavení v profilech
Uživatelsky nastavitelný modul obrazovky Dnes

- -

Zdroj: PocketPCthoughts

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku