Domů » Články » Soutěž: vyhrajte špičkové NAS úložiště Synology DS220j (vyhlášení výherce)

Soutěž: vyhrajte špičkové NAS úložiště Synology DS220j (vyhlášení výherce)

Máte ve svém smartphonu stovky fotek a nechcete o ně přijít? A co takhle si je zálohovat na soukromý cloud přímo u sebe doma? A co takhle streaming 4k videa? Ani to není problém. S privátním serverem ovládáte svoji multimediální knihovnu přesně podle vašich potřeb.

synology soutez

Ve spolupráci se společností Synology jsme pro vás připravili další kolo naší narozeninové soutěže, ve které můžete získat NAS diskovou stanici Synology DS220j v hodnotě téměř 5 000 Kč. Toto zařízení patří do série univerzálních základních zařízení NAS pro domácí a soukromé cloudové úložiště.

Systém se vyznačuje rychlým přenosem dat a nízkou spotřebou energie. Abyste tuto výhru získali, stačí správně odpovědět na připravenou soutěžní otáku. Pokud vaše odpověď dorazí ve stanoveném pořadí, výhra je vaše.

Co je NAS?

NAS (Network Attached Storage) je inteligentní úložné zařízení připojené k domácí nebo kancelářské síti. Do zařízení NAS můžete uložit všechny soubory svých rodinných příslušníků a kolegů – od důležitých dokumentů až po cenné sbírky fotografií, hudby a videa. Pomocí webového prohlížeče nebo mobilních aplikací můžete k souborům přistupovat přes internet a používat různé služby poskytované zařízením NAS.

„Počkat, nedělají ale totéž služby Google Drive a Dropbox? Nemůžou moje problémy s úložištěm vyřešit jednotky USB?“

Hlavní nevýhodou ukládání souborů do veřejného cloudu je kromě vysokých měsíčních poplatků předplatného také to, že vaše osobní soubory má v držení třetí strana. Nevýhody jednotek USB spočívají v tom, že k nim není možné vzdáleně přistupovat a automaticky je zálohovat. Dále je možné je přenášet, což může vést ke ztrátě či poškození.

ds220
Synology DS220j

Nejlepší alternativou a nezbytností pro moderní domácnost je privátní cloud Synology NAS. Ten nabízí výkonnou ochranu dat, která vám pomáhá udržovat data dostupná a neporušená, a to i v případě selhání disku nebo ransomware útoku (při kybernetickém vydírání).

Pro soukromé používání

Pomocí služby Moments od Synology (ke stažení zdarma) můžete automaticky zálohovat všechny rodinné fotografie a videa pořízené mobilními telefony do jednoho soukromého místa v zařízení NAS. Co je ale nejdůležitější, fotografie se díky technologii umělé inteligence automaticky seskupí podle podobných obličejů, míst a předmětů.

Privátní cloud se snadným používáním pro každého

Například zařízení DS220j je základní dvoušachtové NAS určené pro ukládání a sdílení fotografií, videí a dokumentů domácnostmi a osobními uživateli. Řešení privátního cloudu vychází z oceňovaného operačního systému DiskStation Manager (DSM), který nabízí intuitivní uživatelské rozhraní a bezpečnou ochranu dat umožňující snadné zálohování digitálních datových zdrojů z počítačů a mobilních zařízení bez dalších nákladů.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 29. října 2020, 09:00 hodin do 2. listopadu 2020, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 29. října 2020.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na zadanou soutěžní otázku y a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí bude po skončení soutěže náhodně vygenerován jeden výherce, který obdrží Synology DS220j.

6. Výherce budou Pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru jméno + příjmení bude po skončení soutěže vyhlášeno (doplněno) do tohoto článku, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 13 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail) budou využity pouze pro účely odeslání výhry. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

10. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady, a s převzetím a užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

11. V případě, že výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 5 dnů od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

12. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže, či za doručení zprávy o výhře.

13. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Aktualizováno 3. listopadu – vyhlášení výherce

Do soutěže dorazilo celkem 1874 správných odpovědí. Štěstí se tentokrát usmálo na Jana Poláka ze Šumperka. Výherci gratulujeme! Už brzy pro vás spustíme další soutěž, ve které budete moci vyhrát smartphony od společnosti TCL, tak nás nezapomeňte sledovat.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.