TOPlist

Soutěž o tablet mivvy MIDroid A2 s Androidem

Ve spolupráci se společností mivvy a.s. jsme pro vás připravili soutěž o tablet mivvy MIDroid A2 s operačním systémem Android. Stačí pouze odpovědět na jednoduché otázky a výhra může být vaše. Soutěžíme do neděle 27. března.

Připravili jsme pro vás další soutěž, ve které budeme hrát o tablet mivvy MIDroid A2 s operačním systémem Android 2.1. Soutěžní otázky nejsou nikterak záludné a pokud byste si při jejich řešení přece jenom nevěděli rady, zkuste se podívat na stránky výrobce nebo na náš videopohled. Soutěž trvá do neděle 27. března (včetně) a každý čtenář se může zúčastnit pouze jednou, duplicitní záznamy budou mazány. Soutěž je určena pro občany České republiky a každý účastník musí před odesláním formuláře souhlasit s pravidly, jejichž úplné znění najdete níže.

Vyhrejte tablet mivvy MIDdroid A2
- -

Pravidla soutěže
1. Soutěž pořádá server SmartMania.cz ve spolupráci se společností mivvy a.s.

2. Soutěž se koná od 22. března 2011 14:30 do 27. března 2011 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže bude ze správných odpovědí náhodně vygenerován jeden výherce, který získá tablet mivvy MIDroid A2.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti mivvy a.s. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.

8. O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhra bude výherci zaslána do jednoho měsíce po ukončení soutěže na jím uvedenou adresu. Pokud výherce neodpoví na e-mail oznamující výhru nejpozději do jednoho týdne od ukončení soutěže, nárok na výhru zaniká a dojde k vylosování nového výherce.

9. V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování o danou cenu.

10. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti mivvy a.s. a tým portálu SmartMania.cz.

11. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Hlasovací formulář již není dostupný, soutěž byla ukončena.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku