Soutěž o 3 sady držáků do auta nejen pro smartphony dle vlastního výběru

Ve spolupráci se společností Sunnysoft jsme pro vás připravili soutěž o tři sady držáků do automobilu, které využijete nejen s mobilními telefony, ale i s tablety.

Na SmartManii jsme pro vás ve spolupráci se společností Sunnysoft připravili soutěž o 3 sady prémiových držáků Brodit do auta. Pokud jezdíte hodně autem nebo plánujete autodovolenou, bude se vám držák s proclipem značky Brodit určitě hodit a získat jej je opravdu snadné; stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázky a pak doufat, že se štěstí usměje právě na vás. Jedna výherní sada obsahuje držák Brodit a ProClip.

  

Držáky Brodit jsou vyráběny na míru mobilnímu telefonu. Většinou jsou k dispozici ve variantách bez nabíjení, s nabíjením z CL a se skrytým nabíjením v palubní desce. Jsou v různých provedeních: pro telefony bez pouzdra, v pouzdru, v bumperu atd. Kromě ProClipů do palubky jsou k dispozici i držáky na hlavové opěrky pro iPady.

   

ProClipy jsou vyráběny na míru automobilu. Nejjednodušší způsob, jak vybrat vhodný držák a proclip je použít konfigurátor Brodit. Vyzkoušejte si jej pro váš smartphone nebo tablet a váš automobil.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz a společnost Sunnysoft s.r.o.

2. Soutěž se koná v termínu od 12. června 2012, 12:30 do 17. června 2012, 23:59

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska

4. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže bude ze správných odpovědí náhodně vygenerována trojice výherců, které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti Sunnysoft s.r.o. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže kdykoliv vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 24 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Soutěž již byla ukončena.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku