TOPlist

Soutěž o 10 brašen Gaia Laptop pro váš notebook (ukončeno)

SmartMania.cz pro vás ve spolupráci se společností Sunnysoft připravila další soutěž; tentokrát budeme hrát o 10 tašek na notebook značky Krusell – Gaia Laptop, ve kterých můžete přenášet notebook do velikosti displeje 15.6″. Brašny jsou uvnitř polstrované a díky tomu dokážou notebook dobře ochránit. Brašna je navíc vybavena několika kapsami, do kterých můžete uložit různé příslušenství, dokumenty a další potřebné vybavení. Navíc nechybí ani užitečný popruh přes rameno, který je opatřený gumou zabraňující nechtěnému klouzání na rameni. Jestliže vás tento produkt zaujal, pojďte si o něj zkusit zahrát v naší soutěži.

Nebudeme to nijak protahovat a rovnou se vrhneme na soutěžní otázku. Zajímá nás, jak dlouho působí společnost Sunnysoft na českém trhu? Pokud si nejste jisti s odpovědí, mrkněte se na www.sunnysoft.cz, kde byste neměli mít problém s nalezením správného řešení naší otázky. Odpovědi zasílejte do čtvrtka 4.2.2010 na e-mail… (soutěž již byla ukončena). Do e-mailu uveďte váš tip + jméno a příjmení. Tato soutěž je určena pouze pro čtenáře z České republiky, na Slovensko pořadatel výhry nezasílá. Soutěžíme o 5 černých a 5 hnědých tašek Krusell Gaia Laptop pro 15.6″ notebook. Výherce zveřejníme v bleskovce v pátek 5. února.

Krusell Gaia Laptop je cenově dostupná brašna pro Váš notebook v trendy barvě pro notebooky do úhlopříčky 15,6″. Uvnitř je taška polstrovaná, díky tomu je váš notebook chráněn. Díky kapsám v předu a ve vnitřku si můžete uložit dokumenty, papíry tužky a vše co potřebujete. Popruh přes rameno je nastavitelný s gumou úpravou proti klouzání na rameni.
Vnitřní rozměry: 380×290×80 mm
Max. velikost notebooku: 15.6″
Barva: černá nebo hnědá

- -
Soutěžíme o 5 černých a 5 hnědých Krusell brašen na 15.6″ notebook

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku