TOPlist

Soutěž: buďte kreativní a vyhrajte smartphone Redmi Note 13 Pro 5G (druhé kolo)

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G na oficiálním snímku
  • První soutěžní kolo skončilo, nyní startuje druhé!
  • Pokud rádi fotíte mobilem, je následující soutěž přesně pro vás
  • Stačí přihlásit svou nejlepší mobilní fotografii a výhra může být vaše

Minulý týden proběhlo první soutěžní kolo, ve kterém jste mohli vyhrát smartphone Redmi Note 13 Pro 5G a chytré hodinky Xiaomi Watch S1 GL (výherce jsme vyhlásili zde). Nyní startuje druhé soutěžní kolo, ve kterém budete moci získat ty samé výhry!

Nezapomeňte, že „každá fotka je ikonická!“ A pokud jste dostatečně kreativní, může vám zajistit výhru v naší soutěži, kterou jsme pro vás připravili společně s českým zastoupením značky Xiaomi. Celkem se bude soutěžit ve třech kolech – každý týden poběží jedno, své štěstí tedy budete moci zkusit ještě jednou příští týden. Pro každé soutěžní kolo jsou určeny samostatné výhry.

Redmi Note 13 Pro 5G
Smartphone Redmi Note 13 Pro 5G

Jak se do soutěže zapojit?

Každé ze soutěžních kol má své specifické téma fotografie. V tomto kole je to „Co právě teď dělám…“. Kreativitě se v tomto případě meze nekladou a je jen na vás, jak dané téma uchopíte. Podmínkou je, aby šlo o váš snímek a aby byl vyfocený mobilním telefonem, nikoliv klasickým fotoaparátem či zrcadlovkou.

Následně jej stačí nahrát na váš profil na některé ze sociálních sítí (Instagram, Facebook) a opatřit hashtagem #RedmiSoutez. Dále je nutné v příspěvku s fotkou označte oficiální profil @Xiaomi.Czech. Důležité je, aby byl příspěvek veřejný a obsahoval zmíněný hashtag i označený profil). Bez toho jej nebudeme schopni rozpoznat a zařadit do soutěže.

Jde to i bez sociálních sítí

Pokud nemáte žádný profil na Instagramu či Facebooku, můžete se do soutěže zapojit tak, že nám svou fotografii na výše zadané téma pošlete na e-mail [email protected] s předmětem RedmiSoutez. Případně lze pro odeslání fotografie využít připravený formulář.

Click or drag a file to this area to upload.
Odešlete nám svou soutěžní fotografii na téma "Co právě teď dělám…". Limit pro velikost nahrané fotografie jsou 2 MB.
Na této adrese Vás budeme kontaktovat v případě výhry

Do kdy můžete soutěžit?

Druhé soutěžní kolo trvá od čtvrtka 15. února do úterý 20. února. Do té doby můžete odesílat své fotografie. Každý účastník se v daném soutěžním kole může účastnit pouze s jednou fotografií a pouze na jedné sociální síti, případně skrze e-mail.

Chytré hodinky Xiaomi Watch S1 GL
Chytré hodinky Xiaomi Watch S1 GL

Jak budeme hodnotit?

Naše porota složená z členů redakce SMARTmania.cz a zástupců značky Xiaomi následně v každém soutěžním kole vybere dvě nejoriginálnější fotografie. Hodnotit budeme především nápaditost, kreativitu a originalitu.

Pro inspiraci doporučujeme přečíst náš starší článek: Jak fotit s telefonem jako profík? Ptali jsme se vítěze Czech Press Photo.

O co se hraje?

Autor(ka) nejlepší fotografie prvního soutěžního kola získá smartphone Redmi Note 13 Pro 5G v hodnotě 8 990 Kč (8/256 GB). Autor(ka) druhého nejlepšího snímku vyhraje chytré hodinky Xiaomi Watch S1 GL v hodnotě 4 990 Kč.

Hardwarové parametry Redmi Note 13 Pro 5G

Systém, čipset a konstrukce

Operační systém: Android 13, čipset: Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, octa-core, 4× 2,40 GHz + 4× 1,95 GHz, GPU: Adreno 710, RAM: 8/12 GB, interní paměť: 256/512 GB, pam. karta:
Rozměry: 161,15 × 74,24 × 7,98 mm, hmotnost: 187 g, zvýšená odolnost: IP54

Displej, konektivita a baterie

6,67", AMOLED, rozlišení: 1,5K, 1220 × 2712 px
5G: , NFC: , Bluetooth: 5.2, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, GPS: , konektor: USB-C
Baterie: 5100 mAh, rychlé nabíjení: , bezdrátové nabíjení:

Fotoaparáty

Hlavní: 200 Mpx, f/1.65, 1/1.4", 0.56µm, PDAF, OIS, druhý: 8 Mpx, širokoúhlý, f/2.2, 118˚, 1/4.0", 1.12µm, třetí: 2 Mpx, makro, f/2.4, selfie kamera: 16 Mpx, f/2.5, 1/3.06", 1.0µm, Full HD video, HDR, panorama

Stručná rekapitulace

  1. Vyfoťte nebo vyberte svou nejlepší fotku pořízenou mobilním telefonem, téma tohoto kola je „Co právě teď dělám…“.
  2. Nahrajte snímek na některou ze sociálních sítí (Instagram, Facebook), příspěvek nastavte jako veřejný a opatřete jej hashtagem #RedmiSoutez. Dále nezapomeňte označit profil @Xiaomi.Czech.
  3. Pokud účet na sociálních sítích nemáte, můžete nám fotku poslat na e-mail [email protected], případně skrze formulář výše.
  4. Jste v soutěži! Nyní už jen stačí vyčkat do středy 21. února, kdy vyhlásíme dva výherce druhého soutěžního kola.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 15. února 2024, 13:30 hodin, do 20. února 2024, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 15. února 2024.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří na některou ze sociálních sítí (Instagram, Facebook) nahrají vlastní fotografii pořízenou mobilním telefonem. Příspěvek na sociální síti musí být nastavený jako veřejný a opatřený hashtagem #RedmiSoutez a označí profil @Xiaomi.Czech. Bez splnění těchto podmínek nebudeme schopni fotografii dohledat a zařadit do soutěže.

Pokud nemáte žádný profil na Instagramu či Facebooku, můžete se do soutěže zapojit tak, že nám svou fotografii na výše zadané téma pošlete na e-mail [email protected] s předmětem RedmiSoutez. Případně lze pro odeslání fotografie využít soutěžní formulář v tomto článku.

5. Ze všech správných odpovědí pro dané soutěžní kolo následně porota složená z členů redakce SMARTmania.cz a zástupců značky Xiaomi vybere dva výherce. Autor(ka) nejlepší fotografie získá smartphone Redmi Note 13 Pro 5G v hodnotě 8 990 Kč (8 GB/ 256 GB). Autor(ka) druhého nejlepšího snímku vyhraje chytré hodinky Xiaomi Watch S1 GL v hodnotě 4 990 Kč.

6. Výherce bude Pořadatelem soutěže kontaktován skrze jeho profil na dané sociální síti za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 12 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru jméno + příjmení, včetně výherní fotografie, bude po skončení soutěže vyhlášeno v samostatném článku na webu smartmania.cz, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Celkem proběhnou tři soutěžní kola. Každá osoba se může daného soutěžního kola zúčastnit pouze jednou, celkem tedy třikrát. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 13 těchto pravidel.

8. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail), budou využity pouze pro účely odeslání výhry. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

9. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

10. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady a s převzetím a užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

11. V případě, že výherce na zprávu informující o výhře neodpoví do 48 hodin od jejího odeslání Pořadatelem, bude následně vybrán nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

12. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže či za doručení zprávy o výhře.

13. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Autor článku Redakce
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail [email protected].

Kapitoly článku