Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z4 Tablet naživo: Tenký elegán se špičkovou výbavou (video)

Sony Xperia Z4 Tablet naživo: Tenký elegán se špičkovou výbavou (video)

Společnost Sony dnes představila svůj nový tablet Xperia Z4 Tablet, který se může pyšnit titulem nejtenčího tabletu na světě. My jsem pochopitelně neváhali a hned po premiéře jsme zamířili na stánek japonského výrobce, abychom si mohli novinku vyzkoušet. Už po prvních vteřinách nás zaujalo dílenské zpracování, které je skutečně na velmi dobré úrovni.

Desetipalcový displej s 2K rozlišením (2560 x 1600 px) nás příjemně překvapil sytostí barev a skvělými pozorovacími úhly. Jak na nás Sony Xperia Z4 tablet zapůsobil se můžete podívat v následujícím videu. Podrobnější informace o hardwarové výbavě naleznete v článku, který jsme publikovali již krátce po oficiálním představení.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

2 komentářů

  1. M! (neregistrovaný)

    Jaký t má konektor nabíječky? Nějaký proprietární nebo mikro USB? Dík

    • Jo to také nechápu, proč ten redaktor (kdekoli) nevezme tu placku a neprojede všechny strany s komentářem „hlasitost, 3,5 jack, xyt USB, spošť, jeden repro, druhý repro…) aby člověk viděl, co to má a kde…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).