Sledujte nás na YouTube

Sony Xperia Z4 se na MWC možná neukáže, dočkáme se v průběhu jara

Sony Xperia Z4 byla očekávána již na veletrhu CES, nakonec jsme se ale nedočkali a dosud se tak pracovalo s tím, že novinka bude odhalena v březnu na MWC. Nové informace však hovoří o tom, že budeme muset vydržet ještě o pár měsíců déle. Konkrétněji se má jednat o termín blíže k létu, s nejvyšší pravděpodobností to však výrobce stihne ještě na jaře. Již dřívější úniky hovořili o květnu a k této variantě bychom se tak v tuto chvíli přiklonili i my.

 

V listopadu je poté plánována reklamní kampaň související s uvedením nového filmu James Bond, kde má hlavní protagonista používat právě Xperii Z4. Japonský výrobce tudíž pozvolna prodlužuje prostoje mezi uváděním nových vlajkových lodí, ačkoliv stále by se mělo jednat o kratší cyklus, než jeden rok. Ať už se výše uvedené spekulace ukáží jako pravdivé či ne, na MWC toho stále uvidíme více než dost.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

4 komentáře

 1. xjohny (neregistrovaný)

  Nevim jestli je to úplně vhodné nářadí pro Jamese. Při držení Z3 mám pořád pocit, že mi každou chvíli vyklouzne z rukou (ten telefon) :-D

 2. Jeremy Eric Nowak (neregistrovaný)

  Pocitam ze totez plati i pro Z4 Ultra :(

 3. Shield4 (neregistrovaný)

  [odkaz] tady píší až v létě co si mám s toho vybrat :-D

  • Martin Pavlović (neregistrovaný)

   Pohybujeme se v rovině spekulací, takže úplně vyloučit nelze ani jedno :) Nicméně s blížícím se představením se určitě dozvíme více.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *