Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z4 se na MWC možná neukáže, dočkáme se v průběhu jara

Sony Xperia Z4 se na MWC možná neukáže, dočkáme se v průběhu jara

Sony Xperia Z4 byla očekávána již na veletrhu CES, nakonec jsme se ale nedočkali a dosud se tak pracovalo s tím, že novinka bude odhalena v březnu na MWC. Nové informace však hovoří o tom, že budeme muset vydržet ještě o pár měsíců déle. Konkrétněji se má jednat o termín blíže k létu, s nejvyšší pravděpodobností to však výrobce stihne ještě na jaře. Již dřívější úniky hovořili o květnu a k této variantě bychom se tak v tuto chvíli přiklonili i my.

 

V listopadu je poté plánována reklamní kampaň související s uvedením nového filmu James Bond, kde má hlavní protagonista používat právě Xperii Z4. Japonský výrobce tudíž pozvolna prodlužuje prostoje mezi uváděním nových vlajkových lodí, ačkoliv stále by se mělo jednat o kratší cyklus, než jeden rok. Ať už se výše uvedené spekulace ukáží jako pravdivé či ne, na MWC toho stále uvidíme více než dost.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

4 komentářů

 1. Nevim jestli je to úplně vhodné nářadí pro Jamese. Při držení Z3 mám pořád pocit, že mi každou chvíli vyklouzne z rukou (ten telefon) :-D

 2. Jeremy Eric Nowak (neregistrovaný)

  Pocitam ze totez plati i pro Z4 Ultra :(

 3. Shield4 (neregistrovaný)

  [odkaz] tady píší až v létě co si mám s toho vybrat :-D

  • Martin Pavlović

   Pohybujeme se v rovině spekulací, takže úplně vyloučit nelze ani jedno :) Nicméně s blížícím se představením se určitě dozvíme více.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).