Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z1 Honami: Nové rendery prozrazují tři barevné varianty

Sony Xperia Z1 Honami: Nové rendery prozrazují tři barevné varianty

V poslední době se internetem šíří informace o připravované vlajkové lodi ze stáje japonského výrobce Sony. Tajemná novinka ponese označení Xperia Z1 (Honami) a měla by nabídnou velmi výkonný hardware. O zařízení zatím víme, že bude obsahovat fotoaparát s rozlišením dvacet megapixelů, procesor Qualcomm Snapdragon 800, pětipalcový fullHD displej, 2 GB operační paměti RAM a Android ve verzi 4.2.2 nebo 4.3 doplněný uživatelským prostředím od Sony.

 

Rámeček telefonu bude zřejmě vyroben z hliníku a opět nebude chybět zvýšená odolnost vůči vniknutí vody a prachu. Nově uniklý render se tváří jako oficiální a nemáme důvod mu nevěřit; podle všeho to vypadá, že novinka bude dostupná minimálně ve třech barevných variantách.

 

Oficiálního představení bychom se měli dočkat už 4. září na veletrhu IFA v Berlíně, kde má Sony naplánovanou tiskovou konferenci a naše redakce zde nebude chybět.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Jen tak pro zajímavost..jak to mají vyřešený s tím 3,5mm jackem, když se do něj dostane voda?

    Není to první telefon na kterém vidím, že tam není záslepka a trochu mi to vrtá hlavou :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).