Sony Xperia XR: Klíčová posila flotily připluje 1. září na veletrhu IFA

Japonská společnost Sony plánuje rozšířit řadu svých modelů Xperia X, přičemž dalším přírůstkem do rodiny bude model s kódovým označením F8331 (více informací), jehož prodejní jméno má být údajně Xperia XR.

IFA-Sony

Sony již rozeslalo pozvánky na svoji tiskovou konferenci v rámci veletrhu IFA, která se odehraje ve čtvrtek 1. září; dá se tedy předpokládat, že Xperia XR bude mít premiéru právě na této akci. Xperia XR má dostat lehce obměněný design a na japonského výrobce netradičně kovové tělo.

Displej má mít úhlopříčku 5,1″ displej, přední i zadní fotoaparát mají být schopné zaznamenávat video ve 4K rozlišení. Xperia XR má být také prvním smartphonem v portfoliu Sony, který bude vybaven portem USB-C.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. Marek Studnička (neregistrovaný)

  Zhruba před půl rokem proběhla zaručená Info,že Sony chystá vlajkovou lod X Premium.kterážto bude osazena Displayem HDR o ůhlopříčce 5,5 palce- a toto je tedy vrcholný model řady X?No to jsem tedy zvědav co předvedou,protože zatím celá řada X stojí za Prdlajs a Performance je Naprostej Aušus-tak to sem zvědavej a to říkám zodpovědně jakožto příznivec této značky

  • no nikde není psáno, že toto je vrcholný model

   • Marek Studnička (neregistrovaný)

    No je pravda,že tento Model není označen jako vysloveně vlajková lod,ale má to být nástupcem X Performance,tedy má být na samém vrcholu-ůdajně.Tedy jsem jen vyslovil otázku,zda-li a kdy přijde a zda-li vůbec přijde ůdajný X Premium

   • At si rika kdo chce co chce nejlepsi pro me byla a stale zustava prvni Xperia Z, chystam se ji nekde v slusnem stavu jako sekundarni btelefon sehnat.

 2. orgasmick (neregistrovaný)

  To jsou zase pěkný rámy…jak nějaký obraz na zámku :D

  • jay (neregistrovaný)

   Všetky telefóny od Sony vyzerajú tak isto, či sa mi to len zdá? Mám minuloročný model a vyzerá takmer identicky ako tento na obrázkoch. Tie rámiky sú hnus, to je pravda :-)

  • Vetsina telefonu je na tom dost podobne ne-li hur, tak coz… O_o

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *