Domů » Bleskovky » Xperia F8331 na prvních fotografiích. Sony chystá redesign

Xperia F8331 na prvních fotografiích. Sony chystá redesign

Japonské Sony se už léta drží OmniBalance designu, který přinesl dnes již zastaralý model Xperia Z. Rok 2016 by však podle prvních náznaků mohl přinést svěží závan obměněného designu, který nastolí prozatím utajovaný model s vývojovým označením Xperia F8331. Ten by měl stát na samotném vrcholu portfolia společnosti Sony.

Server gsmarena.com publikoval sérii fotografií, na kterých by se měl připravovaný model F8331 nacházet. Z fotografií lze vypozorovat, že by Sony mohlo upustit od skleněných zad, která vystřídá pevnější a bytelnější kov. Dále si lze všimnout dvou přisvětlovacích diod a hrany na spodní straně telefonu, pod kterou budou pravděpodobně umístěny antény. Fotoaparáty, přední i zadní, by navíc měly umět natáčet videa ve 4K rozlišení.

Na čelní straně se nachází displej s Full HD rozlišením a dvojice reproduktorů. Velkou novinkou by kromě pozměněného designu měl být i oboustranný konektor USB Type-C, který se již pomalu stává u vlajkových lodí standardem. Spekuluje se, že k představení by mohlo dojít už v září na berlínském veletrhu IFA 2016.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments