Domů » Bleskovky » Sony Xperia P a Xperia U naberou drobné zpoždění

Sony Xperia P a Xperia U naberou drobné zpoždění

Společnost Sony na Mobile World Congressu představila trojici smartphonů Xperia S, Xperia U a Xperia P. Zatímco Xperia S už se v České republice několik týdnů prodává (recenze), další dvě novinky měly dorazit na pulty obchodů na začátku května. Vypadá to ale, že se uvedení dočkáme s několikatýdenním zpožděním a zatím poslední termín od výrobce byl stanoven na 28. května; u nás by se telefony reálně mohly dostat do prodeje v první polovině června.

Xperia P a Xperia U jsou vybaveny dvoujádrovým procesorem s taktem 1 GHz a 1 GB RAM. Xperia P nabízí 4″ displej s FWVGA rozlišením, Xperia U pak 3,5″ panel se stejným rozlišením. Další informace o těchto modelech si můžete přečíst v našem preview.

Sony Xperia S lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. krasavcek196

    „Xperia P a Xperia U jsou vybaveny dvoujádrovým procesorem s taktem 1 GHz a 1 GB RAM.“ Sony Xperia U ma 512 MB RAM

  2. jirka (neregistrovaný)

    Xperia P má rozlišení 960×540 a Xperia U 854×480

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).