Domů » Bleskovky » Sony WF-1000XM4: podoba chystaných bezdrátových sluchátek prozrazena

Sony WF-1000XM4: podoba chystaných bezdrátových sluchátek prozrazena

Japonské Sony není příliš zdatné, pokud dojde na udržování tajemství. O nástupcích populárních špuntových sluchátek Sony WF-1000XM3 už slýcháme nějaký ten pátek, nicméně tentokrát se na veřejnost dostaly také rendery. Ty byly vytvořeny na základě informací od leakera Evana Blasse, jenž dvakrát neváhal, než se o ně podělil se světem.

Sony WF-1000XM4 změní poměrně razantně svou podobu, přičemž subjektivně by mohly působit menším dojmem. Nabíjecí pouzdro rovněž vypadá kompaktněji, což je jeden z problémů jejich předchůdců WF-1000XM3, která mají poměrně rozměrné pouzdro. Opět zůstávají zachovány dvě barevné varianty, konkrétně černá s měděnými prvky a bílá se zlatými detaily. Očekávat můžeme také prvotřídní aktivní potlačení hluku, podporu pro kodek LDAC, 6 hodin přehrávání na jedno nabití a dalších 18 hodin energie uložených v nabíjecím pouzdru.

Bohužel prozatím nevíme, jaká bude cena či kdy se sluchátka dostanou na trh. Lze nicméně předpokládat, že cenově se nebudou příliš lišit od aktuálního modelu WF-1000XM3, který se po uvedení na trh začal prodávat za doporučenou maloobchodní cenu 6 499 korun.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. A jak jste prisli na to, ze je to tajny? 🤣👍

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).