Domů » Bleskovky » Sony chystá nástupce populárních bezdrátových sluchátek. Takto budou vypadat

Sony chystá nástupce populárních bezdrátových sluchátek. Takto budou vypadat

Pokud jste četli recenzi jakýchkoli lepších špuntových bezdrátových sluchátek, zřejmě jste v ní zahlédli i letmé srovnání se sluchátky Sony WF-1000XM3, která se minimálně ve zvukové kvalitě stala jakýmsi etalonem své kategorie. Tato sluchátka byla představena v červenci roku 2019, takže je pomalu čas na generační obměnu. A jak se zdá, nový model je doslova za rohem.

Sony WF-1000XM4: nový tvar a bezdrátové nabíjení

Jak budou špunty Sony WF-1000XM4 vypadat, odhalil The Walkman Blog a přidal několik zajímavých informací.

Sony WF 1000XM4 1
Sony WF-1000XM4

Barevně se sluchátka zdají být podobná úřadujícímu modelu, avšak tvarově jsou menší a zaoblenější; částečně připomínají Samsung Galaxy Buds Pro. Inovováno má být nabíjení krabičky; kabelové dobíjení má být rychlejší a kromě toho být k dispozici nabíjení bezdrátové.

Sluchátka již získala certifikaci od FCC, tudíž se dá očekávat jejich brzké uvedení; pravděpodobně k němu dojde už v příštím měsíci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. nevím, nevím...

    První větou přesně vystiženo oč se v nich jedná:)
    Ideální koupě k Sony 1 III:)

  2. Idealne by skor bolo, keby boli bundlovane k sony 1iii.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).