Domů » Bleskovky » Sony uvolňuje Android 4.0 pro Xperie Arc S, Neo V a Ray

Sony uvolňuje Android 4.0 pro Xperie Arc S, Neo V a Ray

Majitelé Xperií Arc S, Neo V a Ray se mohou začít radovat. Společnost Sony totiž pro tyto modely začala uvolňovat aktualizace na novou verzi operačního systému Android 4.0. Jako první se updatu dočkají uživatelé na území Skandinávie (Dánsko, Norsko a Švédsko) a následujících týdnech čtyřkový Android zamíří i do dalších zemí Evropy.

 

V další vlně, která pravděpodobně dorazí na přelomu května a června, se dočkají také majitelé smartphonů Xperia Arc, Play, Neo, Mini, Mini Pro, Pro, Active a Live with Walkman.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Dan78 (neregistrovaný)

    Kedy sa dostane do mojej xperie ray? Už sa teším.

  2. nejsem si jisty, jestli jsem nekde nezahlednul info, ze to nepujde aktualizovat ota (vzduchem), ale pouze pres pc … jak to je ? diky

  3. A to snad vadi?

    • samozrejme, ze mi to vadi – ota je bez namahy, kvuli aktualizaci via pc musim instalovat nejaky sony software (pc companion)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).