Domů » Bleskovky » Sonos vylepšil subwoofer i jeden ze svých klíčových reproduktorů. Přijde také nová aplikace

Sonos vylepšil subwoofer i jeden ze svých klíčových reproduktorů. Přijde také nová aplikace

Společnost Sonos dnes nepředstavila pouze nový soundbar Arc, ale dočkali jsme se také odhalení v pořadí již třetí generace basového reproduktoru Sonos Sub a nového Sonosu Five, který je nástupcem jednoho z nejoblibenějších reproduktorů Play:5.

V případě subwooferu zůstal design zcela identický. Výrobce pouze navýšil paměť reproduktoru a přidal rychlejší procesor. V případě Sonosu Five jsme se dočkali nové varianty v bílé barvě s bílou mřížkou s mírně odlišnou přední stranou. Zvukový projev by ale měl zůstat shodný jako u předchozí generace.

Nová generace Sonosu Sub bude tradičně dostupná v bílé a černé barvě za 21 990 Kč. Sonos Five v černé a bílé barvě bude stát 15 990 Kč. Předobjednávky budou spuštěny 12. května, start prodeje je naplánován na 10. června.

Nová mobilní aplikace Sonos

Od 8. června si budou moci uživatelé Androidu a iOS moci stáhnout novou mobilní aplikaci Sonos, obohacenou o aktualizaci softwarové platformy, která pohání další generaci produktů Sonos, včetně soundbaru Arc, reproduktoru Five a subwooferu Sub třetí generace. Tyto tři nové produkty budu fungovat výhradně v nové aplikaci.

S2AppBrowseMenu
Sonos S2: nová verze mobilní aplikace dorazí na začátku června

Nová verze aplikace s vylepšeným grafickým designem rovněž podporuje zvuk ve vyšší kvalitně, jako je Dolby Atmos u Arc. Aktualizace uživatelského rozhraní usnadní zákazníkům nejen vyhledávání obsahu, ovládání zvuku a přizpůsobení uživatelského prostředí novými funkcemi, počínaje uložením seskupených místností.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).