Domů » Články » Sniper – staňte se králem modrozubým

Sniper – staňte se králem modrozubým

SniperChcete mít bluetooth ve vašem zařízení kompletně pod kontrolou? Pak vyzkoušejte novou aplikaci Sniper, která kromě posílání souborů a textových zpráv mezi zařízeními zvládá i bluejacking. Jednoduše tak můžete posílat soubory nebo anonymní zprávy na zařízení detekovaná v dosahu.

Program je shareware a existuje ve verzi jak pro smartphone tak i pocketPC platformu. Prostředí aplikace je velmi přehledné a lehce se v něm zorientujete. Jistě potěší, že se dá Sniper i skinovat a vy si jej tak můžete přizpůsobit podle svých představ.

Demoverzi pro smartphone stahujte zde, verzi pro pocketPC zde.

Screenshoty z programu
1 2

Další informace a ukázku naleznete na serveru MoDaCo.com

Tip: Víte jak vlastně vznikl název bluetooth (modrý zub)? Byl tak přezdíván dánský král Harald Blatan, protože měl zálibu v jedení borůvek Tongue out. Haraldovi se podařilo v 10. století sjednotit Norsko a Dánsko pouze vyjednáváním.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. protoze ten archiv obsahuje instalace pro architektury mips,arm…atd, tak kvuli tomu to ma 3MB

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).