Domů » Články » Smazali jste omylem obsah svého iPhone? Aplikace Joyoshare vám pomůže

Smazali jste omylem obsah svého iPhone? Aplikace Joyoshare vám pomůže

Promazat svůj telefon a uvést ho do továrního nastavení není čas od času na škodu. Horší je, pokud se vám to povede omylem a vy z nějakého důvodu nemáte zálohu na iCloudu, nebo lokálně v iTunes. Občas se také můžete dostat do situace, kdy jen promazáváte nepotřebné soubory a spolu s těmi zbytečnými odstraníte i ty, které měly zůstat zachovány.

Joyoshare iPhone Data Recovery vám pomůže s obnovou dat

Co dělat v takovémto případě? Ideální je sáhnout po aplikaci, která vám smazané soubory obnoví. V našem článku se podíváme na aplikaci Joyoshare iPhone Data Recovery, která se zaměřuje na obnovení dat z iPhonů.

joyoshare connect ios device mac

Co všechno Joyoshare iPhone data Recovery zvládne?

Nástroj od Joyoshare ve zkratce umí obnovit vaše ztracená či smazaná data ze zařízení, které pohání operační systém iOS, tedy iPhonu, iPadu či iPodu. Obnovení se tak nevyhnou SMSky a jejich přílohy, záznamy hovorů, kontakty, zprávy z hlasové schránky, fotografie, videa, poznámky, kalendář, upomínky, záložky v Safari nebo zprávy z WhatsAppu či Viberu. Celkem zvládá Joyoshare iPhone Data Recovery obnovit přes 20 typů souborů.

joyoshare ios scan process mac

Joyoshare iPhone Data Recovery počítá s několika scénáři, při kterých můžete o svá data přijít. Ne vždy se totiž jedná o prostou chybu na straně uživatele.

Občas se také stane, že se nepovede update, zařízení se poškodí nebo je uzamčené a heslo nenávratně zapomenuté. Joyoshare iPhone Data Recovery si zvládne poradit i v případech nepovedeného jailbreaku, neodpovídajícího zařízení, útoku viru nebo špatného uvedení do továrního nastavení.

Guide to Recover Lost and Deleted Data from iPhone on Mac

Joyoshare iPhone Data Recovery umí obnovit vaše ztracená data s pomocí 3 scénářů. Prvním z nich je klasické obnovení zařízení po jeho fyzickém připojení k počítači s Windows nebo macOS.

Druhá varianta zahrnuje záchranu dat ze zálohy v iTunes pro případy, kdy bylo zařízení ztraceno či odcizeno. Třetí možnou metodou obnovy je získání ztracených dat ze zálohy na úložišti iCloud.

Jaké jsou přednosti Joyoshare iPhone Data Recovery?

Velikou výhodou Joyoshare iPhone Data Recovery je široká podpora zařízení s iOS. V případě iPhonů můžete obnovit jak nejnovější iPhone Xs, tak stařičký iPhone 4.

Recenze iPhone Xs Max: jablko nepadá daleko od stromu

V případě iPodů Touch se jedná o 4. a 5. generaci, s iPady si pak nemusíte lámat hlavu – Joyoshare iPhone Data Recovery obnoví všechny. Další předností je jednoduchost samotného procesu, který zabere pouze tři kroky, které zvládne takřka každý, i technikou nepolíbený lajk.

joyoshare recover from ios mac

Před samotnou obnovou se vám také vygeneruje náhled souborů, které lze obnovit. Zde si můžete vybrat, zda chcete obnovit vše, nebo jen něco.

Joyoshare iPhone Data Recovery se pyšní vysokou rychlostí obnovování souborů v řádech minut, velkým úspěchem při obnovování souborů, 100% bezpečím stávajících souborů při obnovování těch ztracených či doživotními updaty softwaru po jeho zakoupení.

joyoshare recover from itunes mac

Tím se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu, a tím je cena. Pokud chcete Joyoshare iPhone Data Recovery vyzkoušet či jen jednorázově použít, můžete využít bezplatné zkušební doby.

Po jejím uplynutí je nicméně potřeba zaplatit 60 dolarů (cca 1 400 korun), což není zrovna málo. Výhodou jsou doživotní aktualizace a dostupnost programu jak pro macOS, tak pro Windows, nicméně vůbec nejlepší volbou je nezapomínat svůj jablečný stroj zálohovat na iCloud nebo iTunes.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).