Domů » Články » SmartToolkit: váš smartphone dostane nový rozměr

SmartToolkit: váš smartphone dostane nový rozměr

-SmartToolkit je název nové multifunkční utility pro smartphone telefony. Program se aktuálně nachází ve fázi alpha verze, i tak ale nabízí dostatek užitečných funkcí a možností. Po spuštění program nahradí standardní dolní lištu svým vlastním řešením, které už na oko vypadá velice pěkně. Z této lišty můžete jednoduše přistupovat k zástupcům nabídky Start, nechat si zobrazit aktuálně spuštěné procesy nebo využít funkce jako PrintScreen (zachycení obrazovky), Vypnout nebo Restartovat. V TaskManageru se lze rychle přepínat mezi programy nebo je ukončovat. Při stisku potvrzovacího tlačítka smartphonu se dostanete do záložky Pluginy, ve které uvidíte aktuální stav baterie a paměti, hodiny nebo hlasitost.

Aplikace rozhodně stojí za vyzkoušení, a pokud se vám bude líbit, můžete ji bez omezení používat, jelikož je distribuována jako freeware. Další informace a nové buildy naleznete na webu výrobce, aktuální verzi stahujte z naší Download sekce. Podporovány jsou všechny smartphone telefony s WM2003/SE, 5.0 a 6 Standard.

- -

Hlavní funkce SmartToolkitu:
nová nabídka Start
Automatický zámek kláves
Navigační funkce (pohyb v menu…)
Podpora Clipboardu – Kopírovat, Vyjmout, Vložit, Zpět, Vpřed…
Správce programů (Task Manager) + doprovodné utility
Jednoduchý a přehledný design ve stylu WM6 doplněný o animace
Nenáročný na paměť
2P – Double Press (podpora dvojkliku)
Rozšiřující pluginy – Stav baterie/paměti, Hlasitost a Hodiny

-

Tip: Pokud chcete používat stejný homescreen jako vidíte na screenshotech, stáhněte si jej z naší Download sekce. K dispozici jsou i další schémata ve stylu Windows Vista – Just Another Vista; Vista Panorama.

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

12 komentářů

 1. To chcu taky (nejde vykostit homescreen z některého smartfounu na PPC?)

 2. 4tslany: Tak resenim je WA(D) – sice na ukor rychlosti (az bych rekl pouzitelnosti), ale docilit se toho da…

 3. 4Kato: ten mam fulll, ale víš kolik dá práve udělat v GIMPu pořádvé Vista wokno?

 4. a je to Vox-ready?

 5. jj, je to „Vox-ready“
  Ale je to alpha verze, takze obcas ta aplikace z dolni listy zmizne a je ji potreba znovu spustit. Ale autor neustale opravuje nahlasene chyby, takze se softik velice rychle zlepsuje.

 6. jeste jedna vec, z casti souvisi a z casti OT: kdyz si nainstaluju jedno z tech prosper nebo kleinweder tematek (vyborny veci delaj), je mozny doinstalovat nezavisle na tom i landscape verzi? Protoze pochybuju, ze ty temata samy o sobe jsou vox-ready

 7. Resim u Voxe stejny problem. QVGA tematka jsou bud pro klasicke nebo landscape zobrazeni. Pro oboje spolecne to nefunguje, takze to pak treba v landscape vypada dost silene, ale snad se brzy objevi nejake reseni (treba detekce displeje v XML a podle toho se pouziji pozice objektu.)

 8. A kde sa da zohnat tato cierna verzia? Ja mam cierno-bielu temu a ta silna modra to dost rusi. Dik.

 9. Tahle verze se neinstaluje. Stahnes, rozbalis, exac presunes do telefonu a spustis

 10. To je boží utilitka. Právě jí zkouším nahradit Xbar a abstractStart na mé mpx220

 11. existuje zpusob jak to nainstalovat pre win98? pise mi to ze vyzaduje vyssi verzi systemu windows

 12. to se neinstaluje. jen ten exac hodis do telefonu. Btw na 98 ActiveSync nerozjedes (mozna nejakou 3.x verzi), tak to prekopiruj treba pres ctecku na kartu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).