TOPlist

SmartToolkit: váš smartphone dostane nový rozměr

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-SmartToolkit je název nové multifunkční utility pro smartphone telefony. Program se aktuálně nachází ve fázi alpha verze, i tak ale nabízí dostatek užitečných funkcí a možností. Po spuštění program nahradí standardní dolní lištu svým vlastním řešením, které už na oko vypadá velice pěkně. Z této lišty můžete jednoduše přistupovat k zástupcům nabídky Start, nechat si zobrazit aktuálně spuštěné procesy nebo využít funkce jako PrintScreen (zachycení obrazovky), Vypnout nebo Restartovat. V TaskManageru se lze rychle přepínat mezi programy nebo je ukončovat. Při stisku potvrzovacího tlačítka smartphonu se dostanete do záložky Pluginy, ve které uvidíte aktuální stav baterie a paměti, hodiny nebo hlasitost.

Aplikace rozhodně stojí za vyzkoušení, a pokud se vám bude líbit, můžete ji bez omezení používat, jelikož je distribuována jako freeware. Další informace a nové buildy naleznete na webu výrobce, aktuální verzi stahujte z naší Download sekce. Podporovány jsou všechny smartphone telefony s WM2003/SE, 5.0 a 6 Standard.

- -

Hlavní funkce SmartToolkitu:
nová nabídka Start
Automatický zámek kláves
Navigační funkce (pohyb v menu…)
Podpora Clipboardu – Kopírovat, Vyjmout, Vložit, Zpět, Vpřed…
Správce programů (Task Manager) + doprovodné utility
Jednoduchý a přehledný design ve stylu WM6 doplněný o animace
Nenáročný na paměť
2P – Double Press (podpora dvojkliku)
Rozšiřující pluginy – Stav baterie/paměti, Hlasitost a Hodiny

-

Tip: Pokud chcete používat stejný homescreen jako vidíte na screenshotech, stáhněte si jej z naší Download sekce. K dispozici jsou i další schémata ve stylu Windows Vista – Just Another Vista; Vista Panorama.

Zdroj: MSmobiles

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku