Domů » Články » Smartphone Qtek 8310 k dostání u Sunnysoftu

Smartphone Qtek 8310 k dostání u Sunnysoftu

Qtek 8310Na webu společnosti Sunnysoft je konečně možné zakoupit nový smartphone Qtek 8310 za 13 673 kč s DPH. Nový Qtek toho nabízí opravdu hodně, běží na operačním systému Windows Mobile 5.0, má integrované Wi-Fi a s okolím můžete dále komunikovat pomocí Bluetooth či InfraPortu. K internetu se můžete připojit přes datové přenosy EDGE či pomalejší GPRS.

Procesor s taktem 200Mhz poskytuje dostatečný výkon pro běh aplikací, které na QVGA displeji (240×320) vypadají opravdu perfektně. K dispozici máte 32MB vnitřní paměti telefonu, do které si mimo aplikací můžete uložit třeba fotky z 1,3MPx digitálního fotoaparátu.

Qtek 8310 je jistě dobrý tip na vánoční dárek, i když asi budete muset sáhnout o něco hlouběji do kapsy. Získáte však velmi dobře vybavený Smartphone se kterým určitě zaujmete své okolí.

Detailní specifikace:
Operační systém:
Windows Mobile 5.0 Smartphone
Procesor: Omap 850 – 200Mhz
Displej: QVGA 240×320 s 65000 barvami
Paměť: 64MB ROM, 32MB uživatelská
Rozměry, hmotnost: 107 x 46 x 17 mm, 106gramů
Datové přenosy, komunikace: Wi-Fi, Bluetooth, Infra, EDGE, GPRS třídy 10
Digitální fotoaparát: 1,3MPx, možnost natáčet videa
Slot pro pam. kartu: MiniSD

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Recenzi Qteka 8310 zatím v plánu nemáme…
    Ale co není, může být

  2. Imo bude recenze na sesterske MM Ale kdyz nekdo sezenete tento model, tak to urcite zdejsi moderatori velmi radi otestuji
    Btw. nejake recenze tohoto founu uz byly i v CZ, ne?!

  3. Recenzia vide na mobilmania.cz a isto ju bude pisat niekto, kto sa tomu nevyzna. Budu na troch stranach rozpisovat operacny system, ktory je vsade rovnaky a iba v jednej kapitole sa dostanu ku samotnemu zariadeniu. To ma strasne rozculuje!

  4. v průběhu měsíce bude k dostání i od Eurotelu …. škoda, že tento typ nemá umts, ale v Praze je wifi, tak stačí nainstalovat jen soft a video messenging přes web …. a jo vždyt to němá kameru zepředu … .tak taky nic … i když vlastně ted ta novinka od Nokia má umts a nemá přední kameru (nástupce 6230i) … jojo tak to radši wifi

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).