Domů » Články » Smartphone Motorola Q s GSM, HSDPA a Wi-Fi o Vánocích ?

Smartphone Motorola Q s GSM, HSDPA a Wi-Fi o Vánocích ?

Motorola QMotorolu Q je zatím možné sehnat pouze u amerického operátora Verizon Wireless, a to pouze v CDMA EVDO verzi, která je samozřejmě v GSM sítích nepoužitelná. Avšak blýská se na lepší časy. Italský Cellulare Magazine zveřejnil informace o tom, že je GSM verze Motoroly Q v přípravě a že bychom se s ní mohli setkat letos na Vánoce. Tato novinka ale zatím nebyla společností Motorola oficiálně potvrzena.

Evropská GSM verze „kvéčka“ by dále měla obsahovat podporu Wi-Fi a HSDPA. Avšak bude mít za 6 měsíců tento telefon v Evropě pořád tak velkou šanci na úspěch? V prodeji budou jistě i další zajímavé modely, které Motorolu Q v mnohém překonají. Lákadlem ale může být celkem zajímavý design telefonu s tloušťkou pouhých 11.5mm.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    ja jsem nemyslel jen smartphony, ale i PPC (treba prave HSDPA Hermese – TiTna). Velkou roli bude hrat i cena MotoQ, jelikoz pokud bude premrstena, pak si myslim, ze vetsina lidi sahne radeji po PPC

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *