Domů » Články » Smartphone Motorola Q s GSM, HSDPA a Wi-Fi o Vánocích ?

Smartphone Motorola Q s GSM, HSDPA a Wi-Fi o Vánocích ?

Motorola QMotorolu Q je zatím možné sehnat pouze u amerického operátora Verizon Wireless, a to pouze v CDMA EVDO verzi, která je samozřejmě v GSM sítích nepoužitelná. Avšak blýská se na lepší časy. Italský Cellulare Magazine zveřejnil informace o tom, že je GSM verze Motoroly Q v přípravě a že bychom se s ní mohli setkat letos na Vánoce. Tato novinka ale zatím nebyla společností Motorola oficiálně potvrzena.

Evropská GSM verze „kvéčka“ by dále měla obsahovat podporu Wi-Fi a HSDPA. Avšak bude mít za 6 měsíců tento telefon v Evropě pořád tak velkou šanci na úspěch? V prodeji budou jistě i další zajímavé modely, které Motorolu Q v mnohém překonají. Lákadlem ale může být celkem zajímavý design telefonu s tloušťkou pouhých 11.5mm.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. ja jsem nemyslel jen smartphony, ale i PPC (treba prave HSDPA Hermese – TiTna). Velkou roli bude hrat i cena MotoQ, jelikoz pokud bude premrstena, pak si myslim, ze vetsina lidi sahne radeji po PPC

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).