smartphone.krisdoff.net: Nový server s kvalitními homescreeny pro smartphone telefony

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-Pokud chcete svůj smartphone odlišit od ostatních, je pravděpodobně vůbec nejjednodušší cestou stáhnout si do něj nějaké pěkné témátko. Těch se na internetu povalují tisíce, většina na nás ale může působit obyčejným a mnohdy i nudným dojmem. Za návštěvu proto stojí stránky smartphone.krisdoff.net, na kterých naleznete velice povedené homescreeny, navíc roztříděné do několika kategorií – QVGA, Landscape QVGA a Classic (176×220 px).

Z nabídky krisdoff.net si vybere opravdu každý; chcete styl iPhone, Windows Vista, nebo byste raději nějakou modelku? Žádný problém, autoři pro vás připravili celou řadu zajímavých témat, které si samozřejmě můžete stáhnout zcela zdarma.

Tipy: Pokud nevíte jak s novými homescreeny pracovat, přečtěte si náš návod. Kromě serveru krisdoff.net nabízí spousty pěkných schémátek také stránka smartphone.kleinweder.ch, a rovněž naše Download sekce skrývá zajímavé motivy.

- -

- -

Zdroj: CoolSmartPhone

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku