SmartMarket: Tipy na hry a aplikace, které jsou dočasně zdarma

Nedílnou součástí SmartManie je sekce s názvem SmartMarket, ve které vám každý den přinášíme zajímavé tipy na hry a aplikace pro mobilní platformy, které jsou dočasně zdarma nebo ve slevě. Posledních pět tipů můžete sledovat také skrze speciální box v pravém sloupci webu, všechny tipy pak můžete odebírat prostřednictvím RSS kanálu, k dispozici je i filtr pro jednotlivé platformy, sledovat nás můžete i na Twitteru @SmartMarketCZ:


Pravidelně aktualizovaný přehled slev

SmartMarket se v poslední době těší stále větší oblibě a už brzy se dočká dalších vylepšení. V minulosti mohli do SmartMarketu přidávat tipy na hry a aplikace všichni registrovaní uživatelé, nicméně tento krok ještě vždy musel schválit moderátor sekce. Abychom přidávání položek usnadnili, rozhodli jsme se schvalování zrušit a nově tedy mohou položky do SmartMarketu přidávat všichni registrovaní uživatelé.


Nově přidané položky můžete sledovat ve speciálním boxíku nebo přes RSS

Samotný proces vložení je velice jednoduchý, stačí jen vyplnit název aplikace, vybrat platformu a v případě potřeby můžete přidat krátký popisek nebo odkaz na YouTube video. Pokud máte chuť, budeme rádi, když se na plnění SmartMarketu budete podílet s námi. Pojďte s námi vytvářet multiplatformní katalog titulů, které je možné získat ve slevě nebo zcela zdarma.


Přidání nové položky do SmartMarketu je velice snadné…

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku