Domů » Bleskovky » SmartMarket nově nabízí oddělené RSS pro jednotlivé platformy

SmartMarket nově nabízí oddělené RSS pro jednotlivé platformy

Nedílnou součástí SmartManie je sekce SmartMarket, ve které pro vás vybíráme hry a aplikace pro jednotlivé mobilní platformy, které jsou dočasně zdarma nebo ve slevě. Na SmartMarketu neustále pracujeme a vylepšujeme jej podle vašich požadavků. Slevy můžete sledovat nejen skrze tuto stránku se záložkami pro jednotlivé platformy, ale také přes RSS nebo na Twitteru. U RSS jsme přidali další drobné vylepšení, a sice možnost odběru titulů selektovaný podle operačního systému, adresy feedů jsou následující:

Android
BlackBerry
iOS
Windows Phone
vše

-

Pokud narazíte na nějakou aplikaci nebo hru, která je dočasně zdarma nebo ve slevě, budeme rádi, když se o ni podělíte s ostatními čtenáři. Přidání položky do SmartMarketu je velice jednoduché, stačí pouze vyplnit několik políček v tomto formuláři (popis a odkaz na YouTube jsou nepovinné). Za všechny přidané tipy děkujeme :-).

-

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

  1. OndraSter (neregistrovaný)

    Cítím se být dotčený – Windows Phone zobrazuje vše :D

  2. Teď už jen rozdělit i kanály na Twitteru (málo koho zajímá mix všech platforem) a zavládne se službou max. spokojenost. ;)

    • Twitter dělit nebudeme, to bychom museli zakládat čtyři účty (pro každou platformu jeden). Pro tyhle potřeby je tu právě RSS :)

  3. mam dotaz ohledne wp.. jak si treba tento kanal pridam do fuse? jde to? kdyz kliknu na odkaz primo v telefonu, ukaze se mi, ze soubor neni podporovan. ve fusr je potom radek pro pridani rss feed kanalu, ale co tam napsat?

  4. Homi (neregistrovaný)

    Prave z tohoto duvodu Vas v Twitteru nemam…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).