Domů » Bleskovky » SmartMarket nově nabízí oddělené RSS pro jednotlivé platformy

SmartMarket nově nabízí oddělené RSS pro jednotlivé platformy

Nedílnou součástí SmartManie je sekce SmartMarket, ve které pro vás vybíráme hry a aplikace pro jednotlivé mobilní platformy, které jsou dočasně zdarma nebo ve slevě. Na SmartMarketu neustále pracujeme a vylepšujeme jej podle vašich požadavků. Slevy můžete sledovat nejen skrze tuto stránku se záložkami pro jednotlivé platformy, ale také přes RSS nebo na Twitteru. U RSS jsme přidali další drobné vylepšení, a sice možnost odběru titulů selektovaný podle operačního systému, adresy feedů jsou následující:

Android
BlackBerry
iOS
Windows Phone
vše

-

Pokud narazíte na nějakou aplikaci nebo hru, která je dočasně zdarma nebo ve slevě, budeme rádi, když se o ni podělíte s ostatními čtenáři. Přidání položky do SmartMarketu je velice jednoduché, stačí pouze vyplnit několik políček v tomto formuláři (popis a odkaz na YouTube jsou nepovinné). Za všechny přidané tipy děkujeme :-).

-

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.