Sledujte nás na YouTube

SmartMarket nově nabízí oddělené RSS pro jednotlivé platformy

Nedílnou součástí SmartManie je sekce SmartMarket, ve které pro vás vybíráme hry a aplikace pro jednotlivé mobilní platformy, které jsou dočasně zdarma nebo ve slevě. Na SmartMarketu neustále pracujeme a vylepšujeme jej podle vašich požadavků. Slevy můžete sledovat nejen skrze tuto stránku se záložkami pro jednotlivé platformy, ale také přes RSS nebo na Twitteru. U RSS jsme přidali další drobné vylepšení, a sice možnost odběru titulů selektovaný podle operačního systému, adresy feedů jsou následující:

Android
BlackBerry
iOS
Windows Phone
vše

-

Pokud narazíte na nějakou aplikaci nebo hru, která je dočasně zdarma nebo ve slevě, budeme rádi, když se o ni podělíte s ostatními čtenáři. Přidání položky do SmartMarketu je velice jednoduché, stačí pouze vyplnit několik políček v tomto formuláři (popis a odkaz na YouTube jsou nepovinné). Za všechny přidané tipy děkujeme :-).

-

Michal Javůrek

6 komentářů

  1. OndraSter (neregistrovaný)

    Cítím se být dotčený – Windows Phone zobrazuje vše :D

  2. Teď už jen rozdělit i kanály na Twitteru (málo koho zajímá mix všech platforem) a zavládne se službou max. spokojenost. ;)

  3. mimonaut (neregistrovaný)

    mam dotaz ohledne wp.. jak si treba tento kanal pridam do fuse? jde to? kdyz kliknu na odkaz primo v telefonu, ukaze se mi, ze soubor neni podporovan. ve fusr je potom radek pro pridani rss feed kanalu, ale co tam napsat?

  4. Homi (neregistrovaný)

    Prave z tohoto duvodu Vas v Twitteru nemam…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *