TOPlist

Smartfoun.com aneb vykradli nám SmartManii

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Dnes jsem na internetu narazil na stránku Smartfoun.com, začal jsem pročítat jejich bleskovky a najednou mi něco říkalo, že ty texty už znám… ano představujeme vám web Aleše Jiránka, který neumí nic jiného, než sprostě vykrádat weby a ukradené texty označovat za vlastní. Web se zaměřuje jak na Windows Mobile, tak také Symbian. Bleskovky s tématikou Windows Mobile tedy kradou ze SmartManie. Zkoušel jsem hledat, kdo je jejich zdrojem pro bleskovky ze světa Symbianu a po chvíli jsem našel, že je to český web SymbianForum.com… 

Pro srovnání přikládám pár obrázků, první je ,,jejich,, bleskovka MyMoney…

Kopírujeme SmartManii poprvé

A naše bleskovka…

Puvodni zdroj...

 


Zde je vidět, že se ,,autor,, ze Smartfoun.com nenamáhal cokoliv upravit, prostě jen CTRL+C a CTRL+V… Divím se, že autor při své lenosti nepoužil raději klávesu PrintScreen a nevložil na svůj web přimo screenshot.

 

Na ,,jejich,, další bleskovce vidíme, že inteligentní pan Jiránek již pozměnil několik slov, aby došlo k většímu maskování, bohužel, i tento a několik dalších textů pocházejí ze SmartManie…

A další ukradený text ze SmartManie...

..a zde je opět naše původní bleskovka

Original


A další bleskovky by mohly pokračovat, pan Jiránek je bohužel takový chudák, že sám asi nedokáže nic napsat a proto kopíruje texty z jiných webu !

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku