Domů » Bleskovky » Sluchátka Samsung Galaxy Buds+ nedostanou funkci, kterou všichni očekávali

Sluchátka Samsung Galaxy Buds+ nedostanou funkci, kterou všichni očekávali

Samsung v příštím měsíci představí nové vlajkové smartphony z řady Galaxy S20, ohebné véčko a také nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+. Podle uniklých renderů víme, že se vzhled sluchátek oproti současné generaci příliš lišit nebude, a tak jsme zvědaví, s jakými novinkami Samsung přijde uvnitř. Bohužel se zdá, že na nejočekávanější funkci nakonec vůbec nedojde.

buds

Tou funkcí je aktivní potlačení okolního hluku, se kterým přišel například Apple u sluchátek AirPods Pro. Očekávalo se, že sluchátka Samsung Galaxy Buds+ budou přímou odpovědí, avšak podle uznávaného informátora Ice Universe se změny odehrají jinde – sluchátka mají dostat vylepšenou výdrž, lepší zvuk a také rychlejší nabíjení.

Kvůli absenci aktivního potlačení okolního hluku Samsung zřejmě nepůjde s cenou tak vysoko jako Apple.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).