Sluchátka Beats už nebudou součástí balení u telefonů HTC

Minulý rok HTC koupilo 51% podíl ve společnosti Beats Audio a po akvizici se plánovalo, že součástí základního balení nových telefonů od HTC budou i sluchátka s puncem Beats Audio. Dočkali jsme se toho například u multimediálního smartphonu HTC Sensation XL, ostatní modely nabídly alespoň softwarově vylepšení ekvalizér Beats.

  

Martin Fichter, product executive společnosti HTC však v rozhovoru pro server CNET prozradil, že sluchátka Beats už k dalším telefonům přibalována nebudou, prý to pro tchaj-wanského giganta není až tak výhodné. „Značka sluchátek zákazníky při koupi nového telefonu příliš neovlivňuje a pokud uživatelé chtějí sluchátka Beats, raději si je doukopí přímo,” tvrdí Fichter. HTC se bude na vývoji sluchátek Beats i nadále podílet, ale již nebudou dodávána ve standardním balení. Nevylučuje se, že HTC bude na trh uvádět speciální edice telefonů, která budou sluchátky Beats doplněna.

Zdroj

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku