Domů » Bleskovky » Sluchátka Beats už nebudou součástí balení u telefonů HTC

Sluchátka Beats už nebudou součástí balení u telefonů HTC

Minulý rok HTC koupilo 51% podíl ve společnosti Beats Audio a po akvizici se plánovalo, že součástí základního balení nových telefonů od HTC budou i sluchátka s puncem Beats Audio. Dočkali jsme se toho například u multimediálního smartphonu HTC Sensation XL, ostatní modely nabídly alespoň softwarově vylepšení ekvalizér Beats.

  

Martin Fichter, product executive společnosti HTC však v rozhovoru pro server CNET prozradil, že sluchátka Beats už k dalším telefonům přibalována nebudou, prý to pro tchaj-wanského giganta není až tak výhodné. „Značka sluchátek zákazníky při koupi nového telefonu příliš neovlivňuje a pokud uživatelé chtějí sluchátka Beats, raději si je doukopí přímo,” tvrdí Fichter. HTC se bude na vývoji sluchátek Beats i nadále podílet, ale již nebudou dodávána ve standardním balení. Nevylučuje se, že HTC bude na trh uvádět speciální edice telefonů, která budou sluchátky Beats doplněna.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. No že by to oplakávalo mnoho lidí (na rozdíl od „kvality“ reprodukce zařízení samotného), to rozhodně ne. A telefon se stane dostupnější. Ani Apple si nedovoluje hrát na nějakou přidanou hodnotu k iPhone/iPodu v podobě sluchátek, to je stejně tak neskutečně individuální pro každého uživatele, že nemá cenu něco lidem podstrkovat. To je jasné, škoda, že na to muselo HTC přijít tak drahou cestou.

  2. I HTC poznalo po roce co jsou Beats Audio sluchatka zac, tak dalo ruce pryc.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).