Domů » Bleskovky » Sluchátka Beats už nebudou součástí balení u telefonů HTC

Sluchátka Beats už nebudou součástí balení u telefonů HTC

Minulý rok HTC koupilo 51% podíl ve společnosti Beats Audio a po akvizici se plánovalo, že součástí základního balení nových telefonů od HTC budou i sluchátka s puncem Beats Audio. Dočkali jsme se toho například u multimediálního smartphonu HTC Sensation XL, ostatní modely nabídly alespoň softwarově vylepšení ekvalizér Beats.

  

Martin Fichter, product executive společnosti HTC však v rozhovoru pro server CNET prozradil, že sluchátka Beats už k dalším telefonům přibalována nebudou, prý to pro tchaj-wanského giganta není až tak výhodné. „Značka sluchátek zákazníky při koupi nového telefonu příliš neovlivňuje a pokud uživatelé chtějí sluchátka Beats, raději si je doukopí přímo,” tvrdí Fichter. HTC se bude na vývoji sluchátek Beats i nadále podílet, ale již nebudou dodávána ve standardním balení. Nevylučuje se, že HTC bude na trh uvádět speciální edice telefonů, která budou sluchátky Beats doplněna.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments