Domů » Bleskovky » Složky se zástupci na hlavní obrazovce WP (aktualizováno)

Složky se zástupci na hlavní obrazovce WP (aktualizováno)

Pro odemčené telefony se systémem Windows Phone bude už brzy k dispozici homebrew aplikace, díky které bude možné umísťovat na hlavní obrazovku Live Tile panely, které se budou chovat jako složky se samostatnými zástupci. V základním náhledu uvidíte klasickou dlaždici s šesti ikonkami aplikací a názvem dané „složky“. Po rozkliknutí se zobrazí seznam a vy si vyberete zástupce, kterého chcete spustit. Instalační xap soubor zatím není k dispozici, ale podle slov autorů se jeho vydání dočkáme velice brzy.

Aktualizováno 28. 10.: Utilita Folders byla uvolněna, odkaz pro stažení naleznete zde. Nezapomeňte, že je určena pouze pro odemčené telefony.

Folders on Windows Phone Mango demonstration

Zdroj: PocketNow

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. marek1 (neregistrovaný)

    Paradicka :)

  2. Sice mám odemčený telefon, ale na tuto aplikaci si počkám až bude na marketu… pokud vůbec

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).