Sledujte nás na YouTube

Složky se zástupci na hlavní obrazovce WP (aktualizováno)

Pro odemčené telefony se systémem Windows Phone bude už brzy k dispozici homebrew aplikace, díky které bude možné umísťovat na hlavní obrazovku Live Tile panely, které se budou chovat jako složky se samostatnými zástupci. V základním náhledu uvidíte klasickou dlaždici s šesti ikonkami aplikací a názvem dané „složky“. Po rozkliknutí se zobrazí seznam a vy si vyberete zástupce, kterého chcete spustit. Instalační xap soubor zatím není k dispozici, ale podle slov autorů se jeho vydání dočkáme velice brzy.

Aktualizováno 28. 10.: Utilita Folders byla uvolněna, odkaz pro stažení naleznete zde. Nezapomeňte, že je určena pouze pro odemčené telefony.

Zdroj: PocketNow

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

  1. jacek (neregistrovaný)

    Konečně :-)

  2. marek1 (neregistrovaný)

    Paradicka :)

  3. JiriMachacek (neregistrovaný)

    Sice mám odemčený telefon, ale na tuto aplikaci si počkám až bude na marketu… pokud vůbec

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *