Sledujte dnešní premiéru řady OnePlus 9, akce začíná v 15:00

OnePlus 9 Pro 4

Už dnes v 15:00 se dočkáme oficiálního představení dvojice nových smartphonů OnePlus 9 5G a OnePlus 9 Pro. Většina parametrů už na internet unikla s předstihem a šéf značky na svém Twitteru dokonce zveřejnil několik tiskových snímků vybavenější Pro varianty. Vše podstatné o obou modelech najdete v našem podrobném souhrnu. Po představení telefonů vám přineseme další detaily včetně informací o dostupnosti a cenách.

OnePlus 9 Series Launch Event

Podle našich informací by se na evropském trhu měl nejprve objevit vybavenější OnePlus 9 Pro a později přijde i klasická varianta. Ta by měla stát 699 euro (18 300 Kč), zatímco za Pro verzi zaplatíte 899 euro (23 500 Kč).

Společně s telefony by měly být představeny chytré hodinky OnePlus Watch s kruhovým displejem. Ty údajně nepoběží na dříve spekulovaném systému Wear OS, ale na vlastní platformě. OnePlus tento krok obhajuje tím, že jen tak mohou hodinky poskytnout plynulý a spolehlivý zážitek a zároveň nabídnout skvělou výdrž baterie.

O OnePlus Watch rovněž víme, že se bude jednat o hodinky s kruhovým displejem a voděodolností. O výbavě zatím nemáme mnoho informací, oficiálně byla prozrazena pouze přítomnost snímače tepové frekvence a krokoměru.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku