Domů » Články » Sledujte dnešní premiéru pořadu SMARTmania: test Samsungu Galaxy A80 a novinky z Facebooku

Sledujte dnešní premiéru pořadu SMARTmania: test Samsungu Galaxy A80 a novinky z Facebooku

Je tu opět úterý a s ním i premiéra osmého dílu televizního pořadu SMARTmania, ve kterém se věnujeme technologickým novinkám. Dnes si otestujeme nejvybavenějšího zástupce z letošní modelové řady Galaxy A od Samsungu. Tušíte správně, že jde o Galaxy A80 s motorizovaným otočným fotoaparátem, prostorný 6,7″ displej, Android 9.0 a 3700mAh baterii. Také se podíváme na novinky, které pro nás na letošní rok chystá Facebook.

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru v 17:30, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

SMARTmania na TV Óčko (upoutávka)

Záznamy všech předešlých dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).